Automobilių nuoma – itin praktiškų kasdienių problemų sprendimui

By in Auto - Moto, Paslaugos on 2019 17 sausio
automobilių nuoma

Aktyviai diskutuojama, jog automobiliai prisideda prie aplinkos užterštumo didinimo bei įtakoja aktyvaus gyvenimo būdo masto sumažėjimą. Tiesos minėtame teiginyje yra, tačiau pagalvojus, kokį svarbų vaidmenį mūsų kasdieniame gyvenime atlieka ši keturratė transporto priemonė, norisi pastarąją išteisinti. Be automobilio ir kelionė į darbą būtų kur kas sudėtingesnė, ir savaitgalio pramogų ratas gerokai susiaurėtų…

Dėl šios priežasties žmonės savo kasdienybės tiesiog neįsivaizduoja be automobilio, o šio laikinai netekus, išeitimi tampa automobilių nuoma. Transrenta.lt atstovas išduoda dar vieną, ganą originalią, priežastį, dėl kurios kreipiasi klientai. Tai – šeimos pagausėjimas ir su tuo susijusių rūpesčių sprendimas.

Dažniausiai vaikų priežiūros atostogas pasiima moteris, o vaiko tėvas, gavęs šiek tiek tikslinių atostogų gimus kūdikiui, netrukus ir vėl kimba į įprastus darbus. Tikėtina, jog iškeliauja sėdęs už vienintelio šeimoje automobilio, taip palikdamas žmoną su kūdikiu ant rankų be mobilumo galimybės (su vaikišku vežimėliu toli nenuvažiuosi). Nieko smerktino ar nesuprantamo čia nėra – pagausėjusiai šeimai reikia papildomų pinigų. Tačiau ką daryti motinai, kuriai reikia pristatyti kūdikį profilaktinei apžiūrai pas pediatrą ar atlikti kitus būtinus darbus? Problema itin aktuali gyvenantiems didmiestyje ar užmiestyje, kur reikiamą objektą pėsčiomis pasiekti nėra paprasta ar tiesiog fiziškai neįmanoma. Ne visada yra ir geranoriškai padėti nusiteikusių draugų ar artimųjų, o gal tiesiog nebesinori naudotis pastarųjų gerumu. Išeitis visiškai paprasta, prieinama kiekvienai mamytei, turinčiai vairuotojo pažymėjimą. Tai – automobilių nuoma, kurios teikėjų galima rasti kone kiekviename didesniame Lietuvos mieste.

Automobilių nuoma jau tampa rimtu konkurentu taksi paslaugas teikiančioms bendrovėms: kainos patrauklios, o ir paslaugos prieinamumas didelis. Mamytė su kūdikiu ant rankų turėtų apsvarstyti, kuri alternatyva – taksi ar transporto priemonių nuoma – jai yra priimtinesnė. Pirmu atveju pačios bei kūdikio saugumas patikimas į kito žmogaus rankas (deja, pilna istorijų, liudijančių, jog ne visi pavežėjimo paslaugas teikiantys vairuotojai į savo darbą žiūri atsakingai), tuo tarpu sėdus už nuomojamo automobilio vairo, visą atsakomybę tenka prisiimti pačiai. Tačiau net negalima abejoti, jog moteris, automobilyje vežanti savo mažylį, yra pati geriausia ir atsakingiausia vairuotoja.

Comments are closed.