Baldu pervezimas Vilniuje krovininis taksi

Baldų pervežimas Vilniuje – greitai ir nebrangiai

By in Naujienos on 2020 14 balandžio

Baldų pervežimas Vilniuje

Baldų pervežimas – mūsų darbas, todėl siekiant išvengti anksčiau paminėtų nesklandumų siūlome persikraustymo vargus patikėti mums. Jau pokalbio telefonu metu galime parinkti Jums tinkamą automobilį, bei aptarti preliminarią kainą. Perkraustymas Vilniuje įkainuojamas priklausomai nuo Jums reikiamo automobilio ir krovėjų (jei reikia) darbo laiko.

Krovininis taksi

Kad perkraustymas vyktų kuo mažesnėmis sąnaudomis patariame Jums tinkamai supakuoti asmeninius daiktus. Netinkami įpakavimai prailgina pakrovimo ir iškrovimo laiką. Taip pat persikraustymo laiką ilgina galimybės privažiuoti prie laiptinės nebuvimas. Krovininis taksi stovės ilgiau – teks mokėti daugiau. Nepadeda  laiptinėse neretai būnantys pašaliniai daiktai, trukdantys pernešti baldus – nereikalingi baldai, gėlių vazonai, dviračiai ir t.t.

Keli netinkamo supakavimo pavyzdžiai:

  • dėl perkrovimo ar silpnos medžiagos plyšta polietileniniai maišai į kuriuos supakuoti drabužiai;
  • dėl perkrovimo ar silpnos medžiagos plyšta dėžių į kurias supakuoti indai dugnai;
  • labai daug smulkių pakuočių.

Perkraustymo patarimai

Iš didelių kietųjų baldų būtina išimti visas lentynas, o dureles arba išimti arba užfiksuoti uždarymo padėtyje, kad nešant baldą jos neatsidarytų ir nebūtų apgadintos. Taip pat būtina pasielgti ir su stalčiais. Pernešant didesnių gabaritų baldus didelę reikšmę tinkamam jų pernešimui turi svoris, todėl esant galimybei svorį būtina kuo labiau sumažinti išimant iš jų jau minėtas dalis.

Comments are closed.