Buhalterinės apskaitos įmonė – kokia buhalterines paslaugos kaina?

  Buhalterinės apskaitos įmonė

  Buhalterinės apskaitos įmonė

  Steigiant naują įmonę ar atliekant pertvarką jau egzistuojančioje, ieškoma atsakymų į daugybę klausimų, padėsiančių optimizuoti darbus. Vienas tokių – buhalterinė apskaita įmonėje ir, aišku, faktas, kokia yra buhalterines paslaugos kaina. Buhalterinė paslauga – procedūra, be kurios apsieiti negali jokia legaliai veikianti įmonė ar savarankiškai dirbantis asmuo. Aišku, buhalterinės apskaitos darbų apimtys vienu ir kitu atveju gerokai skiriasi, o nuo to priklauso ir buhalterines paslaugos kaina.

  Savarankiškai pagal verslo liudijimą dirbantis ar individualią veiklą turintis asmuo visus buhalterinės apskaitos klausimus dažniausiai gali susitvarkyti pats, tuo tarpu įmonėms, dėl darbų apimties ir įvairovės, tai yra kone misija neįmanoma (nors vis atsiranda taip elgtis bebandančių). Šiandien, verslo pasauliui sparčiai keičiantis, buhalterinė apskaita įmonėje gali būti tvarkoma dviem būdais: steigiant atskirą buhalterio etatą arba samdant buhalterinės apskaitos įmonę tam tikrų funkcijų atlikimui. Pastarasis variantas dėl žemiau pateiktų priežasčių sulaukia vis didesnio populiarumo.

  Kokia buhalterines paslaugos kaina?

  Atlyginimo dydis. Buhalteriui atlyginimas mokamas nepriklausomai nuo šio atliekamų darbų apimties. Vadovas, nusiėmęs rožinius akinius, turėtų suvokti, jog darbai jo įmonėje verda toli gražu ne visomis, formaliai nustatytomis darbo valandomis. Ir kaltinti dėl to darbuotojų tingumu nederėtų. Tiesiog vienu metu buhalterinės apskaitos darbų yra labai daug, kitu – gerokai mažiau. Ir, kaip supratote, nuo to buhalterio atlyginimas nesikeis. Mokėti teks ir už…nieko neveikimą. Tuo tarpu buhalterinės apskaitos įmonių darbuotojams atlyginimas mokamas atsižvelgiant į konkrečiai atliktus darbus.

  Darbo vieta. Jei įmonėje yra buhalteris, vadovui tenka pasirūpinti pastarojo darbo vietos įregimu, priežiūra, atnaujinimu. Samdant buhalterinės apskaitos įmonę, šis niuansas tampa neaktualus. Buhalteris dažniausiai net nepasirodo įmonėje: visi darbai gali būti atliekami nuotoliniu būdu.

  Buhalterio kvalifikacijos kėlimas. Buhalterinė apskaita – sritis, kurioje pokyčiai yra vieni sparčiausių. Norint, jog buhalteris neatsiliktų nuo gyvenimo, tai yra kokybiškai atliktų savo pareigas, būtina investuoti į pastarojo kvalifikacijos kėlimą. Atrodytų, jog tokiu atveju buhalterines paslaugos kaina išaugtų, bet džiugu, jog tai – ir vėl ne kliento, o buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios firmos reikalas (ir, aišku, išlaidos).

  Buhalterinės apskaitos programos. Kompiuterinės buhalterinės apskaitos programos, reaguojant į pokyčius, privalo būti nuolat atnaujinamos. Tai, savaime suprantama, kainuoja. Vėlgi, tik tuo atveju, kai įmonėje yra kabinetas su užrašu „Buhalteris“ ir ten sėdinčiu darbuotoju, dirbančiu pastovų, nustatyto dydžio etatą. Samdant buhalterinės apskaitos įmonės darbuotoją, šis klausimas paliekamas pastarajai.

  Darbuotojo atostogos ar liga. Minėtais atvejais tenka mokėti kitam įmonės darbuotojui, pavaduosiančiam sergantį ar atostogaujantį buhalterį. Buhalterinės apskaitos įmonėje yra keletas tas pačias funkcijas atliekančių darbuotojų ir aptarta situacija kliento išlaidų nekeičia.

  Žalos atlyginimas. Buhalterinė apskaita – itin atsakinga, kruopštumo ir dėmesio reikalaujanti sritis. Klaidą padarius įmonės buhalteriui, pasekmės dažniausiai krenta ant vadovo pečių ar, kai, kuriais atvejais, galimas nuskaitymas iš buhalterio atlyginimo. Buhalterinės apskaitos įmonės paslaugų pirkimas nuo su minėta situacija susijusių išlaidų apsaugo: visa žala kompensuojama remiantis sutartyje numatytomis sąlygomis.

  Daugiau: https://jugma.lt/buhalteriniu-paslaugu-kaina

  Buhalterinės apskaitos įmonė Steigiant naują įmonę ar atliekant pertvarką jau egzistuojančioje, ieškoma atsakymų į daugybę klausimų, padėsiančių optimizuoti darbus. Vienas tokių – buhalterinė apskaita įmonėje ir, aišku, faktas, kokia yra buhalterines paslaugos kaina. Buhalterinė paslauga – procedūra, be kurios apsieiti negali jokia legaliai veikianti įmonė ar savarankiškai dirbantis asmuo. Aišku, buhalterinės apskaitos darbų apimtys vienu…