domkratai

Domkratai

Domkratai

Tikriausiai beveik kiekvienas žmogus, kuris vairuoja transporto priemonę, yra keitęs nors kartą automobilio padangą. Pakaitinė padanga yra būtinybė, tačiau antras svarbiausiais įrankis norint pakeisti padangą – tai domkratas. Be jo, nėra beveik jokių kitų būdų, kaip pakelti automobilį nuo žemės. Domkratai nėra naudojami vien tam, kad būtų pakeista padanga. Dažnai jie naudojami autoservisuose, kad būtų suremontuota transporto priemonė.

Domkratą saugus naudoti iki tol, kol jis yra naudojamas teisingai t.y tinka priemonės svoriui. Keltuvų yra įvairių tipų, dydžių ir svorių. Reikia pasirinkti teisingos rūšies domkratą, kad būtų atliktas kokybiškas rato pakeitimo ar remonto darbas.

Hidrauliniai grindiniai domkratai. Labiausiai naudojamas domkrato tipas, kuris tinka automobilio pakelimui ir remonti. Su šiuo domkratu yra lengva pakelti automobilį. Jie nepaprastai naudingi norint įvykdyti mechaniniu darbus. Vienas iš pigiausių domkratų, kuris turi būti kiekvieno vairuotojo garaže.

Hidrauliniai žirkliniai domkratai. Šio domkrato tipo pranašumas dydis bei mobilumas. Jis naudoja mechaninį veiksmą, kuris lyg žirklės pakelia transporto priemonę. Tvirtas ir saugus norint kelti sunkesnias transporto priemones. Turint šį domkratą galima profesionaliai namų sąlygomis susiremontuoti automobilį ar kitą transporto priemonę. Taip pat dažnai naudojamas autoservisuose.

Pneumatiniai domkratai. Toks domkratas yra manevringas, taupantis laiką bei lengviau pajudinamas už grindinį domkratą. Tvirtas, ilgalaikis bei labai greitai kylantis prietaisas. Didelis ir plokščias pagrindas leidžia pastatyti domkratą ant bet kokio pagrindo. Šis prietaisas veikia suspausto oro pagalba.

Kiekvieno automobilio bagažinėje domkratas yra tokia pat būtinybė kaip ir atsarginė padanga, todėl jei nebus vieno iš jų bus itin sunku išspręsti problemą. Taip pat ir tuo atveju jeigu suges automobilis, nes naudojant kokybišką domkratą yra įmanoma susiremontuoti transporto priemonę net kelyje.

Comments are closed.