Ko reikia sėkmei

By in Finansai on 2018 kovo 11

Mano paskola

Nemaža dalis žmonių kiekvienais metais užsibrėžia vis naujus tikslus, tačiau, deja, bet tik nedaugelis juos iš tikrųjų įgyvendina. Taigi, daugelis puikiai žinome, kad Naujųjų metų dieną sau ir kitiems žmonėms išsakomi pažadai retai tampa realybe. Tai įtakoja valios trūkumas ir tingumas. Tačiau jei tikrai norime kažko pasiekti ir tapti tais, kuo visą gyvenimą svajojome būti, tokių pažadų tikrai neturėtume dalinti. Pakaktų, kad apie tai žinotume patys ir to sistemingai siektume. Jei tikslui pasiekti reikės pasinaudoti paskola – imkitės to. Jei savo idėjoms įgyvendinti prireiks daugiau žmonių – raskite juos. Turite daryti viską, ko prireiks, kad taptumėte sėkmingais žmonėmis.

Gaukite tiek, kiek esate verti, ir išleiskite mažiau nei gaunate

Tai labai svarbi taisyklė, jei norite jaustis pilnaverčiais žmonėmis ir tuo pačiu metu palaipsniui susikrauti didelius turtus. Nors šis teiginys atrodo savaime suprantamas, nustebtumėte, kiek daug žmonių jo nepaiso.

Be to, nemaža dalis gyventojų yra nusivylę savo dabartiniu atlyginimu ir mano, kad jų darbdaviai juos vertina nepakankamai gerai. O tai reiškia, kad krinta darbo kokybė ir mažėja savivertė. Norėdami jaustis oriai, pabandykite rasti papildomų pajamų šaltinių. Galbūt turite tam tikrą hobį, kurį būtų galima paversti maloniu darbu? O gal aplink jus slypi kur kas daugiau įvairių darbų, kurie galėtų būti apmokami nepalyginti geriau nei dabartiniame jūsų darbe?

Neviršykite biudžeto

Labai daug žmonių nemoka savęs kontroliuoti ir ypač greitai iššvaisto turimą biudžetą. Kai savo banko sąskaitoje matome didžiulę pinigų sumą, tą akimirką jaučiamės labai tvirtai, todėl neretai leidžiame sau išlaidauti. Tačiau tai labai greitai lemia ištuštėjusią sąskaitą ir daugybę praleistų galimybių.

Nustatykite tikslą. Įvertinkite savo turimą ir galimą skirti biudžetą bei pradėkite ta įgyvendinti nenukrypdami nuo pagrindinio kurso. Pradžioje bus sudėtinga, nes turėsite perlipti per save ir pakeisti savo įpročius, tačiau tai bus tikrai verta jūsų laiko ir pastangų.

Apyvartinėms lėšoms padengti galite pasinaudoti paskola

Kiekvienai veiklai reikia apyvartinių lėšų. Jei kišenėse švilpauja vėjai, bus labai sudėtinga judėti pirmyn. Ką jau kalbėti apie mažėjantį entuziazmą. Tačiau jei matysite, kad judate pirmyn, didės noras pasiekti dar daugiau, todėl šiuo atveju naudojimasis paskola gali būti labai naudingas sprendimas.

Galima kreiptis tiek į komercinį banką, tiek ir į kredito bendrovę. Pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų poreikių ir norimos pasiskolinti sumos dydžio. Galite pasidomėti dabartinių kreditorių taikomomis sąlygomis ir paskolų teikimo tvarka, o tuomet susisiekti su pasirinkta bendrove. Žinoma, kiekvienas vartotojas gali teigti, kad mano paskola yra geriausia, tačiau supraskite, kad prieš priimdami sprendimą, turėtumėte labai kruopščiai palyginti skirtingus variantus.

Comments are closed.