sirin

Industrinio nekilnojamojo turto vystytojai pristato naują prekės ženklą

  Industrinio nekilnojamojo turto vystytojai pristato naują prekės ženklą

  Vieni iš industrinio ir komercinio nekilnojamojo turto (NT) vystymo lyderių Lietuvoje jungiasi po bendru prekės ženklu. Įmonių grupei „Girteka“ priklausančios NT kompanijos, iš kurių geriausiai žinoma „Baltijos statybų valdymas“ (BSV), nuo šiol bus pristatomos „Sirin Development“ pavadinimu. Naujasis prekės ženklas atspindi pastarųjų metų plėtrą ir ambicijas ateičiai.

  „Aukštos kokybės paslaugos klientams – išlieka pagrindiniu „Sirin Development“ tikslu, tačiau naujas įvaizdis aiškiai parodo, jog mes keičiamės kaip kompanija. Mūsų vizija yra tapti didžiausiu industrinės ir komercinės paskirties nekilnojamojo turto vystytoju bei valdytoju ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione“, – sako Laurynas Kuzavas, „Sirin Development“ direktorius.

  „Sirin Development“ veikia nuo 2005 m. ir savo portfolio šiuo metu turi daugiau nei 10 nekilnojamojo turto projektų Lietuvoje, Latvijoje ir Rusijoje. Bendras valdomo NT portfelio plotas – apie 250 tūkst. kv. m. Planuojama, jog per ateinančius penkerius metus šis plotas turėtų išaugti apie du kartus.

  Kompanijos veikla apima visą nekilnojamojo turto verslo ciklą: nekilnojamojo turto vystymą, NT valdymą bei nuomą ir pardavimą.

  Prekės ženklo keitimas nedaro jokios įtakos kompanijos įsipareigojimams. Prekės ženklo keitimo laikotarpiu didžiausias dėmesys ir toliau bus teikiamas svarbiausiam prioritetui – kokybiškai bei laiku teikiamoms paslaugoms klientams.

  Daugiau informacijos:

  Laura Tyrylytė

  Viešųjų ryšių projektų vadovė

  Mob.: +370 620 24153

  E-mail: lty@girteka.eu

  Industrinio nekilnojamojo turto vystytojai pristato naują prekės ženklą Vieni iš industrinio ir komercinio nekilnojamojo turto (NT) vystymo lyderių Lietuvoje jungiasi po bendru prekės ženklu. Įmonių grupei „Girteka“ priklausančios NT kompanijos, iš kurių geriausiai žinoma „Baltijos statybų valdymas“ (BSV), nuo šiol bus pristatomos „Sirin Development“ pavadinimu. Naujasis prekės ženklas atspindi pastarųjų metų plėtrą ir ambicijas ateičiai.…