ismanieji-prietaisai-rugpjucio-atostogoms

Išmanieji prietaisai rugpjūčio atostogoms

  Išmanieji prietaisai rugpjūčio atostogoms

  Rugpjūtis ne tik visoje Europoje, bet ir Lietuvoje žinomas kaip intensyviausias atostogų mėnuo. Tiesa, šiuolaikiniai atostogautojai susiduria su nemenku iššūkiu – kokius išmaniuosius prietaisus pasiimti į užsienį, prie artimiausio ežero ar į pajūrį. Naujausios technologijos bei prietaisai gali ne tik gerokai palengvinti atostogas bei suteikti joms šarmo, tačiau ir užimti visą vietą lagamine. IT prekių tiekimo kompanijos „ABC Data Lietuva“ ekspertai išskyrė tuos, kurių išties gali prireikti atostogaujant.

  „Stebėdami rinkos tendencijas bei matydami vartotojų susidomėjimą tam tikrai prietaisais tiek Lietuvoje, tiek ir kitose Rytų bei Centrinės Europos valstybėse, galime nesunkiai išskirti populiariausių šios vasaros išmaniųjų prietaisų sąrašą. Automobiliniai krovikliai, ekstremaliai aplinkai skirtos kameros bei įvairios energijos talpyklos – tik keletas šio sąrašo, kurį, galima sakyti, sudarė patys vartotojai, pavyzdžių“, – sako Tomas Janušauskas, CEO of „ABC Data Lietuva“.

  Automobiliniai krovikliai, nešiojami maitinimo šaltiniai ir saulės energija

  Tikriausiai nė vienas atostogautojas nepalieka namų be savo išmaniojo telefono. Nors retkarčiais vis dar pasigirsta kritikos, jog pernelyg dažnai įninkame į šių įrenginių ekranus, tačiau išmanieji telefonai gali ne tik padėti rasti kelią, pralinksminti mažiausius šeimos narius, bet ir padeda palaikyti ryšį su likusiais namuose. Tiesa ir ta, jog šie įrenginiai – linkę itin greitai išsikrauti, ypač jei visą dieną praleidžiate pajūryje ar keliaujate. Kad taip nenutiktų, padėti gali nešiojami maitinimo įrenginiai arba automobiliniai krovikliai.

  Išsirinkti patį tinkamiausią nešiojamą maitinimo šaltinį (angl. – power bank) gali būti tikras iššūkis, nes pastarųjų šiuo metu – itin daug. „ABC Data Lietuva“ pataria renkantis tokį įrenginį – atkreipti dėmesį į savo išmaniųjų prietaisų akumuliatoriaus talpą. Renkantis nešiojamą maitinimo šaltinį – vertėtų rinktis tokį, kurio talpa yra bent du kartus didesnė. Paprastai tariant, su tokiu – savo išmanųjį telefoną galėsite pakrauti maždaug du kartus.

  Tačiau jei planuojate itin ilgai būti nuošalesnėse vietose – paprasto nešiojamo maitinimo šaltinio gali nepakakti. Tokiais atvejais verta pagalvoti apie saulės energija pakraunamus nešiojamus maitinimo šaltinius. Jie ypač praverčia saulėtose vietovėse. Beje, jei atostogauti leidžiatės automobiliu, tuomet pats paprasčiausias ir geriausias sprendimas – automobilinis kroviklis.

  Muzika, televizija ir mėgstamiausios knygos

  Atitrūkti nuo kasdienybės – norisi, bet atostogaudami kartais pasiilgstame ir mėgstamiausių televizijos programų arba nenorime praleisti didžiausių sporto renginių. Televizoriaus iš namų – nepasiimsime, tačiau tokiu atveju gali išgelbėti planšetės. „ABC Data Lietuva“ pastebi, kad jų ekranai, įprastai, būna pakankami stebėti svarbiausiems įvykiams per televiziją.

  Be to, planšetėje gali tilpti ir jūsų mėgstamiausios knygos, kelionių gidai, žemėlapiai ar žaidimai vaikams. Tiesa, nemažai daliai žmonių svarbiausias įrenginys būtų net ne planšetė, o elektroninių knygų skaityklė. Abiejų šių išmaniųjų įrenginių pasirinkimas šiuo metu – išties didelis ir įvairus.

  Galiausiai, nemaža dalis mūsų neįsivaizduoja atostogų be muzikos, skambančios leidžiant laiką pajūryje, ruošiantis vakarėliui svečioje šalyje ar tiesiog – ilgas valandas praleidžiant kelyje. Tačiau rinkdamiesi savo atostogų muzikos įrenginį – nepamirškite, jog greta yra ir kitų atostogautojų, kuriuos garsi muzika gali erzinti. Keliaujant „ABC Data Lietuva“ pataria rinktis pigesnes ausines ar kolonėles, nes tiek vieną, tiek kitą įrenginį – lengva pamesti ar pamiršti.

  Dronai ir ekstremalioms sąlygoms skirtos kameros

  Geriausia lauktuve pastaruoju metu tampa fantastiškos nuotraukos bei vaizdo įrašai, parsivežti iš atostogų. Ir tam net nebereikia būti profesionaliu fotografu ar įsigyti itin brangios įrangos. Šiuolaikinės kameros ištveria gerokai ekstremalesnes sąlygas, pavyzdžiui, nardymą, žygius dviračiais, purvą ir dulkes.

  „ABC Data Lietuva“ pastebi, kad veiksmo kameros pastaruoju metu – gerokai atpigo, lyginant su pirmaisiais pavyzdžiais rinkoje. Be to, dažniausiai jos yra gana nedidelės ir labai lengvos, todėl neužima daug vietos jūsų lagamine.

  Tiesa, naujausios pasaulinės tendencijos rodo, kad vis daugiau žmonių į savo atostogų daiktų sąrašą įtraukia dronus. Vis dar kiek neįprastas iš aukštai filmuotas ar fotografuotas vaizdas atskleidžia visiškai naujas erdves ir kiek kitokį vietovės vaizdą. Renkantis droną labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį į akumuliatoriaus talpą bei svorį. Iš to galėsite spręsti, kiek ilgai dronas gali sklandyti ore. Beje, jei jau turite savo veiksmo kamerą – rinkitės droną be jos, tačiau patikrinkite, ar ją galime pritvirtinti prie naujojo pirkinio.

  GPS: ir sportui, ir orientacijai

  Laikai, kai popierinis žemėlapis buvo vienas pagrindinių keliautojų atributų – seniai praeityje. Šiandien kone visi pasikliauna GPS signalo palaikomomis technologijomis, kurias ne tik paprasta, bet ir patogu naudoti. Įvairūs navigatoriai gali jus net ir išgelbėti nuo vieno kito kivirčo automobilyje su draugais ar šeimos nariais – juk šansai, kad nuvažiuosite ar nueisite neteisingu keliu, gerokai sumažėja ir nelieka kaltųjų.

  GPS signalas šiais laikais padeda ne tik nepamesti teisingo kelio, tačiau ir sportuoti. Jei daug vaikštote, bėgiojate ar kitaip judate – pasitelkę naujausias technologijas lengvai pasitikrinsite įveiktą atstumą ar sudegintas kalorijas. Kai kuriuos išmaniuosius laikrodžius ar apyrankes galite sinchronizuoti su savo išmaniuoju mobiliuoju įrenginiu ir sekti savo judėjimo progresą ne tik atostogų metu, bet visus metus.

  Apie „ABC Data“

  „ABC Data“ tai IT įrangos platinimo lyderė Vidurio ir Rytų Europoje. Bendrovė teikia IT įrangos bei plataus vartojimo elektronikos prekes aštuoniose Europos Sąjungos šalyse: Lenkijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Rumunijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Vengrijoje. Daugiau nei 25 metai patirties platinant kompiuterinę bei programinę įrangą ir buitinę elektroniką leido grupei suformuoti plačiausią rinkoje asortimentą – 180 tūkstančių gaminių iš daugiau nei 1000 garsių tiekėjų. Pastaruosius mėnesius – produktų asortimentas buvo stipriai papildytas naujomis kategorijomis – išmaniųjų įrenginių, raštinės priemonėmis, biuro įranga, žaislais. Dėka nuolatinių investicijų į plėtrą bei internetinės prekybos įrangą, kompanija tapo internetinės prekybos lyderė. Nuo 2009 iki 2016, „ABC Data“ buvo apdovanota 6 „EMEA Channel Academy“ apdovanojimais už geriausią platinimo veiklą Centrinėje bei Rytų Europoje. 2015 m. kompanija dar kartelį tapo Computerworld TOP 200 reitingo lydere Lenkijoje. „ABC Data“ yra pirmoji lenkų kapitalo įmonė prisijungusi prie GTDC, pasaulinės IT platintojų asociacijos. 2010 „ABC Data“ įžengė į Varšuvos vertybinių popierių biržą.

  Informacija žiniasklaidai:

  Laura Tyrylytė

  E: laura.tyrylyte@cluepr.lt

  M: +370 6767 8229

  Dominik Walknowski

  E: dominik.wierusz-walknowski@abcdata.eu

  M: +48 +48 603 602 988

  ABC Data S.A.

  14 Daniszewska St

  03-230 Warsaw, Poland

  www.abcdata.eu

  Išmanieji prietaisai rugpjūčio atostogoms Rugpjūtis ne tik visoje Europoje, bet ir Lietuvoje žinomas kaip intensyviausias atostogų mėnuo. Tiesa, šiuolaikiniai atostogautojai susiduria su nemenku iššūkiu – kokius išmaniuosius prietaisus pasiimti į užsienį, prie artimiausio ežero ar į pajūrį. Naujausios technologijos bei prietaisai gali ne tik gerokai palengvinti atostogas bei suteikti joms šarmo, tačiau ir užimti visą…