Jei nusprendėte importuoti produkciją iš užsienio

Muitines tarpininkai

Iki šiol vykdėte vietinę prekybą ir visą savo asortimente esančią produkciją audavote iš Lietuvoje veikiančių tiekėjų, todėl jums patiems nereikėdavo rūpintis prekių importu iš užsienio šalių? Tačiau jau kurį laiką jūs vis dažniau pagalvojate apie tai, jog norėtumėte plėsti savo klientams siūlomą produkcijos asortimentą, į jį įtraukiant prekes, kurių negalėtumėte palankiomis kainomis gauti Lietuvoje? Jei taip, akivaizdu, kad ėmėte galvoti ir apie prekių importą.

Žinoma, iš pirmo žvilgsnio viskas gali skambėti pakankamai paprastai, tačiau praktika rodo, kad prekių importas nėra jau toks paprastas – ypač, jei neturima tinkamos strategijos ir nėra sudarytas tikslus būsimų veiksmų planas. Todėl jei norite, kad savo planus įgyvendinti jums būtų lengviau, visų pirma jūs turėtumėte pagalvoti apie tai, kaip užtikrinsite visų prekių importo etapų įgyvendinimą.

Taip pat turėtumėte gerai ištirti užsienio šalies rinkoje veikiančius atitinkamų prekių tiekėjus, galiausiai pasirinkdami būtent tuos, kurie jums gali pasiūlyti pačias palankiausias sąlygas. Laimei, šiandien daug informacijos apie skirtingus tiekėjus galima rasti naudojantis internetu, todėl gali tapti puikiu pagalbininku, sutaupančiu jums nemažai laiko.

Be to, ypatingai svarbu, kad jūs išspręstumėte ir logistinius klausimus. Trumpiau tariant, jums reikės nuspręsti, kas transportuos importuojamas prekes. Jei visais šiais klausimais planuojate pasirūpinti patys, tuomet jums reikės pasirūpinti vežėjais, koordinuojant visą krovinių transportavimą. Taipogi, labai svarbiu veiksniu taps ir importo procedūrų užtikrinimas, todėl turite apgalvoti, kas visu tuo pasirūpins. Jei tai planuojate daryti patys, turite suprasti, kad galite padaryti daug klaidų, kurios brangiai kainuos ir kenks jūsų veiklai. Todėl optimaliausia būtų kreiptis į muitinės tarpininkus, kurie už jus išspręstų visus šiuos importo procedūrų klausimus.

Laimei, tokių paslaugų teikėjus šiandien rasti tikrai nebus sudėtinga, kadangi muitinės tarpininkų paslaugos yra labai populiarios. Tai reiškia, kad nepaisant to, kokie yra jūsų keliami reikalavimai, galėsite be didesnių sunkumų išsirinkti patikimus ir profesionalius muitinės tarpininkus, kurių dėka visos importo procedūros bus labai sklandžios. Tuo tarpu daugiau apie muitinės tarpininkų paslaugas galima skaityti Deklarantai.lt.

Iki šiol vykdėte vietinę prekybą ir visą savo asortimente esančią produkciją audavote iš Lietuvoje veikiančių tiekėjų, todėl jums patiems nereikėdavo rūpintis prekių importu iš užsienio šalių? Tačiau jau kurį laiką jūs vis dažniau pagalvojate apie tai, jog norėtumėte plėsti savo klientams siūlomą produkcijos asortimentą, į jį įtraukiant prekes, kurių negalėtumėte palankiomis kainomis gauti Lietuvoje? Jei…