Kilimų valymas Vilnius

Ką daryti, kad įsigytas kilimas tarnautų ilgiau?

By in Paslaugos, Pranešimai spaudai on 2019 17 gegužės

Ką daryti, kad įsigytas kilimas tarnautų ilgiau?

Dažnai teigiama, kad kilimas yra vienas nuostabiausių akcentų visuose namuose; jiems suteikia ne tik estetikos, bet ir grožio; elegancijos ar netgi maloniai šildo jūsų pėdas vėsiomis žiemomis. Ir iš tiesų – šie kilimų privalumai yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl bent vieną ar kelis kilimus galime sutikti visuose namuose. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad kiekvieną kartą, kai yra įsigyjamas kilimas, ieškoma būdų, kaip kuo ilgiau išsaugoti jo grožį, spalvas, tekstūrą, švelnumą. Taigi, turime keletą puikių patarimų.

Kilimas sausuoju būdu turėtų būti valomas kasdien

Kiekvieną dieną ant kilimo patenka tūkstančiai, akimi nematomų dalelių, kurie, jei nėra pašalinami  per trumpą laiką, patenka į gilesnius kilimo sluoksnius, ilgainiui gadindami jo būklę bei išvaizdą. O, jei jūsų namuose dar yra naminių gyvūnėlių, tokiu atveju, šis procesas gauna dar didesnį pagreitį ir kilimas pirminę išvaizdą praranda dar greičiau. Taigi, vienas iš būdų, kuo ilgiau išsaugoti puikią kilimo išvaizdą bei būklė, yra sausas jo valymas kiekvieną dieną.

Profesionalus kilimo valymas

Profesionalus kilimo valymas yra viena iš tų paslaugų, kuria turėtumėte pasinaudoti bent 2 – 3 kartus per metus. Nors kilimus rekomenduojama valyti savarankiškai bent kartą per kelias savaites, namų sąlygomis neįmanoma visiškai pašalinti susikaupusių nešvarumų, todėl tik profesionalus kilimų valymas vilnius gali užtikrinti visišką švarą, ilginančią kilimo tarnavimo laiką.

Būtina iš karto pašalinti dėmes

Kava, arbata, vynas – tik keli iš daugelio veiksnių, kurie gali tapti dėmių ant jūsų kilimo priežastimi. Ir jei jau taip nutiko, kad atsirado dėmė ant kilimo, ją būtina kuo greičiau pašalinti, kadangi įsisenėjusią ne tik bus sunkiau pašalinti, bet pablogės pirminė kilimo būklė.

Taigi, apibendrinant belieka tik daryti išvadą, kad egzistuoja net keli būdai, kurie padės ilgiau išsaugoti puikią kilimo išvaizdą bei būklę. Tai – sausas kilimo valymas kasdien; profesionalus kilimo valymas (bent kelis kartus per metus); o taip pat ir greitas dėmių pašalinamas. Laikydamiesi šių paprastų, tačiau vertingų patarimų, išsaugosite puikią kilimo būklę kur kas ilgiau.

Comments are closed.