Ką reikia žinoti prieš atvykstant įsigyti žiedą?

auksiniai žiedai

Atlikę sunkų darbą, kad surastumėte tobulą žmogų, su kuriuo praleisite likusį gyvenimą, turite jam rasti tobulą žiedą, nes vestuviniai žiedai ir sužadėtuvių žiedai įprasmins ir primins gražiausias santuokos dienas. Daugeliui rasti tobulą sužadėtuvių žiedą yra tikras iššūkis. Iš pažiūros galima rinktis iš begalės dizainų (kurie, neįgudusiai akiai, gali atrodyti beveik vienodai), taip pat reikia išmokti daug naujos terminijos. Taigi, nėra neįprasta jaustis nejaukiai, nes tinkamiausio žiedo paieška gali būti sudėtinga, nuo ko pradėti?

Svarbu turėti žiedo pirkimo biudžetą

Visų pirma, renkantis sužadėtuvių žiedą greičiausiai viskas priklausys nuo biudžeto. Taigi, pradėkite apžvelgdami turimas lėšas ir pagalvokite, kokią sumą norite išleisti. Gali būti naudinga paklausti draugų ir šeimos narių, ar jie nenorėtų pasakyti, kiek praeityje išleido sužadėtuvių žiedams, kad būtumėte tikri, kad nenustatote per didelio ar per mažo biudžeto. Tačiau atminkite, kad jų atsiliepimus turėtumėte naudoti tik kaip apytikslį vadovą. Be abejo, esate girdėję, kad sužadėtuvių žiedui turėtumėte išleisti 1 ar 2 mėnesių atlyginimą. Tačiau tai tik kažkas, ką kai kurie žmonės pasirenka daryti. Nėra taisyklių, o išleidžiama suma nebūtinai atspindi jūsų meilės ar įsipareigojimo gilumą.

Koks jūsų gyvenimo būdas?

Renkantis sužadėtuvių žiedą verta atsižvelgti ir į savo partnerio gyvenimo būdą. Jei partneris yra sportiškas arba dirba rankomis, daug gamina ar dirba statybose, labai iškilus ar didelis deimantas jiems gali netikti. Yra daugybė kitų stilių, kurie yra tokie pat įspūdingi ir gražūs. Jei vis dar nežinote, nuo ko pradėti, apsvarstykite galimybę prašyti pagalbos. Artimų draugų ir šeimos narių indėlis ir patarimai gali būti neįkainojami.

Sužinokite partnerio žiedo dydį 

Netikėtumo elementas yra pagrindinis veiksnys, kuris nustebina, todėl svarbu, kad sužinotumėte, koks yra jūsų partnerio žiedo dydis jam nežinant. Jei manote, kad galite palydėti savo antrąją pusę į juvelyrinių dirbinių parduotuvę nesugadindami staigmenos, jie galės jums išmatuoti savo piršto dydį. Taip pat galite pasiskolinti žiedą, kurį nešioja jūsų partneris (jei esate tikri, kad jis kurį laiką nepastebės, kad jo trūksta), kad galėtumėte naudoti jį kaip nuorodą. Nubrėžkite žiedo vidų ant popieriaus lapo ir atsargiai grąžinkite jį į papuošalų dėžutę. Tiesiog būkite atsargūs tai darydami, nes žiedas, dėvimas ant vidurinio ar nykščio, bus daug didesnis nei žiedas, kuris mūvimas ant bevardžio piršto – gali tekti šiek tiek sumažinti galutinį dydį.

 

Atlikę sunkų darbą, kad surastumėte tobulą žmogų, su kuriuo praleisite likusį gyvenimą, turite jam rasti tobulą žiedą, nes vestuviniai žiedai ir sužadėtuvių žiedai įprasmins ir primins gražiausias santuokos dienas. Daugeliui rasti tobulą sužadėtuvių žiedą yra tikras iššūkis. Iš pažiūros galima rinktis iš begalės dizainų (kurie, neįgudusiai akiai, gali atrodyti beveik vienodai), taip pat reikia išmokti…