Kada ir kodėl gali grėsti automobilių stiklų keitimas?

  Apie automobilius ne kiekvienas išmanome ir to nebūtina siekti. Ypač jei ši sritis nedomina ir atrodo lyg pats tamsiausias miškas. Tokioms paslaugoms ir egzistuoja autoservisai, kur dirba šios srities profesionalai. Automobilyje yra begalė objektų, kas gali sugesti, sulūžti ar kitaip paveikti nevažiuojančią transporto priemonę. Vienas iš kriterijų gali būti automobilių stiklai. Ar teko girdėti, kad automobilių stiklų įdaužų atvejai dažnumu nusileidžia tik avarijoms? Tokia statistika skamba tikrai nesmagiai. Turime nuo to apsisaugoti, kad mūsų kelionės būtų saugios.

   

  Stiklą pažeisti yra labai lengva. Viena dažniausių situacijų, kai šią automobilio konstrukcijos dalį pažeidžia maži akmenukai, atskrieję iš priešais važiuojančių transporto priemonių. Tai gali būti ir vos matomas pažeidimas, o jei smūgis stipresnis – laikui bėgant atsiranda įdaužos. Jos kelia patį rimčiausią pavojų kelyje vairuotojų bei jų keleivių saugumui. Jau net iš reklamų greitai išmokome, kad įdužusį stiklą būtina nedelsiant remontuoti. Priešingu atveju galime sulaukti stiklo skilimo. Viso to pasekoje gali laukti automobilių stiklų keitimas ar net dar skaudesnės pasekmės. Sunku nuostolius būtų ir įvertinti vien tik pinigine išraiška. Netgi draudimo kompanijos vieningai sutaria, jog tos draudiminis įvykis, kaip priekinio automobilio stiklo įdauža, yra antras eilėje po avarijų tarp visų transporto priemonių žalų, kurias draudikai fiksavo praėjusiais metais.

   

  Kiekvienam vairuotojui yra būtina pasirūpinti priekinio stiklo priežiūra. Visi vairuojantys automobilį žino, kaip nėra tai malonu daryti, kai priekinis stiklas nėra švarus. Tad specialistai ragina visų pirma nepriekaištingai nuvalyti stiklą. Po valymo ant jo neturi likti jokių „vaivorykštės“ pėdsakų. Ant stiklų greitai kaupiasi dulkės, nešvarumai, kritulių pėdsakai. Valant tam skirtomis priemonėmis galėsite džiaugtis geru matomumu net ir lyjant lietui, kai valytuvai labai lengvai slys stiklo paviršiumi. Nebebus jokio valytuvų cypimo.

   

  Taigi stiklas kiekvienoje transporto priemonėje atlieka svarbų vaidmenį. Jis skirti tam, kad vairuotojai ir keleiviai būtų saugūs ir komfortabiliai pasiektų kelionės tikslą. Ši automobilio konstrukcijos dalis apsaugo transporto priemonėje esančius žmones nuo skaldos, dulkių ir šiukšlių patekimo į salono vidų, taip pat nuo nepalankių klimato sąlygų ir smūgio metu saugo keleivius nuo iškritimo. Dar nereikia pamiršti triukšmo izoliacijos funkcijos. Ekspertai pataria laiku užbėgti galimoms nelaimių pasėkmėms už akių ir ragina  pasirūpinti šia ypač pažeidžiama automobilio dalimi, kad negrėstų automobilių stiklų keitimas.

  Apie automobilius ne kiekvienas išmanome ir to nebūtina siekti. Ypač jei ši sritis nedomina ir atrodo lyg pats tamsiausias miškas. Tokioms paslaugoms ir egzistuoja autoservisai, kur dirba šios srities profesionalai. Automobilyje yra begalė objektų, kas gali sugesti, sulūžti ar kitaip paveikti nevažiuojančią transporto priemonę. Vienas iš kriterijų gali būti automobilių stiklai. Ar teko girdėti, kad…