Kada kūdikiui reikia vitaminų?

By in Sveikata - Medicina on 2017 19 kovo

equazen babyVitaminai slidus reikalas. Gydytojai sako, kad beveik viską turime gauti su maistu. Tą beveik ko negauname yra žuvų taukai. Tačiau medikai pripažįsta, kad mūsų mityba yra nepilnavertė, o produktai modifikuoti dažniau kenkia, nei suteikia reikiamų medžiagų. Ką daryti tėvams, kurie nori visapusiškai pasirūpinti savo mažylių sveikata?

Vitaminų poreikis

Sakoma, kad equazen baby poreikis atsiranda šaltuoju metų laiku arba vaikui sunegalavus, po ilgos ir sunkios ligos, pastebėjus sumažėjusį vaiko apetitą. Šie vitaminai iš esmės tinka nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų iki senatvės. Tačiau tikslingiausia juos vartoti antraisiais – ketvirtaisiais gyvenimo metais. Kuomet mažylio imunitetas gauna naujų iššūkių – darželis, nauji draugai, būreliai.

Būtina paminėti, kad eye q baby vitaminai yra paprastai vartojami. Prekyboje yra sirupas arba equazen eye q chews kramtomos kapsulės n180.

Iki šiol buvo rekomenduojama bent šaltuoju metų laiku vaikams duoti žuvų taukų. Deja, laikai keičiasi ir jau šiuo metu pranešama, kad žuvis yra tokia užteršta (net ir norvegiška lašiša), kad ji kenksminga žmogaus sveikatai. Belieka viena išeitis – equazen baby. Jeigu vaikas daug laiko praleidžia priešais monitoriaus ekraną, profilaktiškai vartokite equazen eye q baby boots.

Kokius pasirinkti?

Jeigu matome, kad be vitaminų neišsiversime susiduriame su dar vienu galvos skausmus – kokius vitaminus pasirinkti? Geriausia pasidomėti atsiliepimais. Tarkim, eye q baby atsiliepimai yra patys geriausi. Juos siunčia net gyvenantys Didžiojoje Britanijoje. Tai mane įtikino, kad equazen eye q chews kramtomos kapsulės n180 ir equazen baby verti dėmesio.

Antras aspektas buvo pasirinkimas tarp vitaminų komplekso ir žuvų taukų. Ilgai svarsčiau, tačiau išsirinkau vitaminų kompleksą equazen baby. Ir nenusivyliau. Gyventi žymiai ramiau, kuomet žinai, kad vaikas gauna visų būtinų medžiagų.

Nemeluosiu ir nesplėpsiu, kad svarstymų kelyje labai svarbu buvo kaina. Vis ieškojau eye q baby pigiau (eye q baby price) ir maloniai nustebau, kad net ir su siuntimo išlaidomis equazen eye q uk pigiau nei kiti prabangūs ir sintetiniais priedais „pagerinti” vitaminai. Tad šimtu procentų įtikino equazen eye q baby kaina.

 

Comments are closed.