klaipedos skelbimai, nemokami skelbimai, paskelbti, skelbia, skelbimu lenta, skelbimu lentos, skelbimu portalai, skelbimu tinklapiai

Kaip naudotis skelbimų portalais

  Kaip naudotis skelbimų portalais

  Skelbimų portalais, norint ką nors parduoti ar nusipirkti pigiau, naudotis tenka daugeliui. Dažniausiai žinome vos kelis populiariausius, apimančius visas sritis, ir porą specifinių, jei ieškome automobilio arba būsto pirkimui. Ir to pakanka, jei skelbimų portalo prireikia nedažnai arba neieškote nieko labai specializuoto. Tačiau kartais pasigilinimas gali atnešti nelauktai greitų, pigių arba tiesiog patogių sprendimų. Geriausias to pavyzdys – regioniniai skelbimų portalai, kur talpinami pavyzdžiui tik skelbimai Klaipėdoje ir jos rajone. Natūralu, kad būnant klaipėdiečiu ką nors pirkti ar parduoti bus tikrai patogiau savo regione. Tiesa, didžiuose skelbimų portaluose galima naudoti vietovių filtrus, tačiau ir ne visi tą žino, ir ne visada tai patogu. Tad kartais tikrai verta paieškoti labiau specializuotų skelbimų.

  Ne paslaptis, kad kaimo vietovėse vis dar kur kas geriau veikia paprasti skelbimai vietos laikraštyje. Internetas su savo patogumu čia dar neskuba ateiti. Tad jei pardavinėjate melžiamą karvę arba ožką, nepamirškite, jog laikraščiai vis dar egzistuoja – nors ir skelbimas nebus nemokamas, tačiau laiko galite tikrai ženkliai sutaupyti.

  Grįžtant prie internetinių skelbimų, dažnai verta paieškoti nišinių portalų, turinčių skelbimų lentas. Natūralu, jog naudotą akvariumą parduoti bus lengviau ir greičiau kokiame nors naminių gyvūnų augintojų arba net konkrečiai akvariumininkų forume. Labai panaši situacija yra ir parduodant ar ieškant naudotų muzikos instrumentų, profesionalių sportinių drabužių ir panašių dalykų.

  Dar viena puikis sritis, vis labiau užimanti antrinės rinkos nišą – tai Facebook’as. Šimtai teminių grupių, kur renkasi konkrečia sritimi besidominti publika tikrai palengvina tam tikrų dalykų pardavimą. Tik čia vėl reikia būti gana specializuotu – pianinus pardavinėkite muzikantų grupėse, na o platesnio vartojimo prekes, kai seną spintą ar stalą geriausia siūlyti savo miesto ar regiono skelbimų grupėje. Tiesa, pastaruoju atveju puikiai tinka ir specializuoti miestų skelbimų portalai, kur nemokami skelbimai atitinka vietovę.

  Ir vis tik kartais tikrai prireikia ir didžiųjų skelbimų portalų. Dažniausiai tuomet, kai bandote parduoti kokią nors populiarią prekę, lengvai siunčiamą paštu ir nereikalaujančią gyvos apžiūros. Panašiai yra ir perkant – jei Klaipėdos skelbimai portale rasite du ar tris jūsų norimos prekės pasiūlymus, tai dideliame visos Lietuvos portale galbūt jų bus ir dvidešimt. O perkant ką nors rimto, pavyzdžiui automobilį, dažnai bus tiesiog pigiau nuvažiuoti kelis šimtus kilometrų dėl kokybiškesnės, vėliau mažiau išlaidų pareikalausiančios prekės.

  Kaip naudotis skelbimų portalais Skelbimų portalais, norint ką nors parduoti ar nusipirkti pigiau, naudotis tenka daugeliui. Dažniausiai žinome vos kelis populiariausius, apimančius visas sritis, ir porą specifinių, jei ieškome automobilio arba būsto pirkimui. Ir to pakanka, jei skelbimų portalo prireikia nedažnai arba neieškote nieko labai specializuoto. Tačiau kartais pasigilinimas gali atnešti nelauktai greitų, pigių arba…