Kaip pigiai išsinuomoti automobilį?

  Kaip pigiai išsinuomoti automobilį

  automobilių nuoma

  Turbūt daugeliui yra nutikę situacijų, kai reikalinga automobilio nuoma, tačiau finansų tam paskirta nebuvo. Pavyzdžiui, neplanuotai sugedus automobiliui, išvykus atostogų ar nutikus kitai neplanuotai situacijai gali prisireikti pigiai išsinuomoti automobilį. Ar žinote, kur ieškoti pigiausio varianto ir ko galima tikėtis?

  Paskutinės minutės pasiūlymai

  Kartais manoma, jog nuomoti automobilį čia ir dabar yra brangiausias sprendimas, tačiau tai ne visada yra tiesa. Žinoma, jeigu Jums reikalingas automobilis atostogaujant kurorte, už jo nuomą paskutinę minutę gali tekti pakloti nemažus pinigus, tačiau kituose miestuose gali būti atvirkščiai. Pavyzdžiui, Vilniuje ar kitame didmiestyje automobilių nuoma užsiimantys verslininkai skelbia paskutinės minutės pasiūlymus ir jie yra gana patrauklūs. Tai gali būti būdas pigiai  išsinuomoti automobilį.

  Žinoma, jeigu automobilio Jums reikia trumpam, didmiestyje galima pasinaudoti ne tik nuomos punktais, bet ir trumpalaike automobilių nuoma mieste, kuri yra skirta būtent trumpiems pasivažinėjimams. Trūkumas tik tas, jog dažnai pirmą kartą nuomojant tokį automobilį, gali tekti sugaišti laiko registruojantis prie sistemos arba susitaikyti su gana dideliu užstatu.

  Ieškoti privačiai

  Dar vienas būdas sutaupyti, kai automobilio prisireikė staiga, yra ieškoti jo pas fizinį asmenį. Lietuvoje vis labiau populiarėjant dalinimosi ekonomikai, populiarėja ir dalijimasis automobiliais. Dažniausiai toks sprendimas yra daug pigesnis nei ieškoti, kur pigiai išsinuomoti automobilį nuomos punktuose. Įdomu tai, kad žmonės, gyvenantys įvairiuose miestuose noriai dalijasi savo automobiliais, tad net ir automobiliai nuomai Palangoje gali būti nuomojami privačių asmenų.

  Deja, išsinuomojus automobilį iš privataus asmens, visuomet rizikuojate patekti į nemalonią situaciją. Pavyzdžiui, jeigu grąžinant automobilį kiltų ginčas ar nesutarimas. Taip jau yra, jog neoficialūs automobilių nuomotojai gal ir gali pasiūlyti daug draugiškesnes kainas, tačiau sutikdami su jomis, dažnai sutinkame ir su tuo, jog mūsų, kaip vartotojų teisių, valstybė neapgins, net jei ir kiltų nesutarimas.

  Be to, labai svarbu suprasti, jog nuomojant automobilį iš privataus asmens, reikėtų iš anksto išsiaiškinti, koks yra jo galiojantis draudimas, ar automobilis yra techniškai tvarkingas. Dažniausiai čia yra didžiausia rizika. Pasitaiko atvejų, kai susigundę žemesne kaina, žmonės išsinuomoja automobilį iš fizinio asmens, tačiau galiausiai paaiškėja, kad automobilis nėra tvarkinga,s o gal net ir nedraustas. Tokiais atvejais kyla niekam nereikalingas ir nemalonus konfliktas, kurio pabaigą sunku ir prognozuoti.

  Kaip pigiai išsinuomoti automobilį Turbūt daugeliui yra nutikę situacijų, kai reikalinga automobilio nuoma, tačiau finansų tam paskirta nebuvo. Pavyzdžiui, neplanuotai sugedus automobiliui, išvykus atostogų ar nutikus kitai neplanuotai situacijai gali prisireikti pigiai išsinuomoti automobilį. Ar žinote, kur ieškoti pigiausio varianto ir ko galima tikėtis? Paskutinės minutės pasiūlymai Kartais manoma, jog nuomoti automobilį čia ir dabar…