keliones po lietuva

Kelionės po Lietuvą su vaikais – misija įmanoma?

  Kelionės po Lietuvą

  Kiekvienas tūlas lietuvis taip pat kaip kartais nemėgsta valdžios, lygiai taip pat tik gavęs atostogų savaitę, nori kur nors išvykti iš Lietuvos. Kelionės mūsų tautoje yra tiek paplitusios, kad tampa tradicija susitikus draugus, klausti, kur jie spėjo pabuvoti. O jeigu dar tavo kalendoriuje atsiranda savaitgalio kelionės po Lietuvą ar net užsienį, per kurias realiai nelabai kas ką spėja pamatyti, tada gali save laikyti visišku keliautoju. Dažnai žmonės keliones renkasi galvodami tik apie atstumą – kuo toliau, tuo geriau. Bet tai nėra pats geriausias pasirinkimas.

  Ką pamatyti Lietuvoje?

  Iš tiesų retas kuris galvoja, kad savo kraštą pažinti nėra būtina. Dažnai kelionės po Lietuvą yra atsisakoma dėl vienos priežasties – čia nėra ką pamatyti. Ir jie visi yra neteisūs. Žinote, kodėl? O gi todėl, kad Lietuvoje yra daugybė lankytinų vietų, kurių Jūs net nežinote.

  Yra daugybė istorinių objektų, kuriuos lietuviai statė prieš kelis šimtmečius metų. Pilių ir dvarų šiuo metu Lietuvoje yra per 50. Kiek iš jų esate aplankę?

  Savaitgalio kelionės po Lietuvą

  Kita priežastis, kodėl kelionės Lietuvoje nėra populiarios – žmonės galvoja, kad turizmo infrastruktūra nėra išplėtota tiek, kad būtų galima maloniai ir komfortiškai nuvykti iki lankytino objekto. Čia vėl jie yra neteisūs – lietuviai per daug yra pratę važiuoti automobiliu. Jiems reikia nuvykti iki pat pat vietos ir šalia laiptų ar įėjimo pasistatyti savo neįkainojamą 27 metų senumo Mercedes‘ą. Žmonės yra visiškai atpratę nuo turizmo. Vis dėlto, paradoksalu, bet sumokėję tūkstančius eurų ir nuvykę į šiukšlių karaliją, vadinamą Egiptu, žmonės vaikšto pėščiomis daugiau nei eilinę darbo dieną.

  Tai kodėl to nedaryti čia, mūsų Lietuvoje?

  Kelionės po Lietuvą Kiekvienas tūlas lietuvis taip pat kaip kartais nemėgsta valdžios, lygiai taip pat tik gavęs atostogų savaitę, nori kur nors išvykti iš Lietuvos. Kelionės mūsų tautoje yra tiek paplitusios, kad tampa tradicija susitikus draugus, klausti, kur jie spėjo pabuvoti. O jeigu dar tavo kalendoriuje atsiranda savaitgalio kelionės po Lietuvą ar net užsienį, per…