Kodėl verta rinktis naudotus virtuvės baldus

By in Parduotuvės - Pirkiniai on 2018 26 balandžio

virtuvės baldai

Jei jus domina pigus virtuves baldai, pasvarstykite galimybę įsigyti naudotus baldus, o ne tik pagal užsakymą gamintus. Taip, tai visai realu ir įmanoma. Reikia tik kantrybės ir šiek tiek sumanumo.

Kodėl virtuves baldai kaune parduodami dalimis? Taip lengviau atsikratyti naudotų baldų. Įsivaizduokite situaciją. Nusipirkote 10 metų senumo statybos butą. Aišku, kad jis su virtuvės baldais, nes savininkams jų nereikia. Bet jei toje vietoje numatėte padaryti miegamąjį, o virtuvę kelti kitur? Tie patys virtuvės baldai jau nebetiks ir juos reikės išmesti. Nemeskite – parduokite juos. Kažkas tikrai nupirks. Jei ne visus iš karto, tai po tam tikrą dalį. Juk virtuvės baldai dažniausiai yra kelios spintelės. Ypač, jei jos gana standartinių dydžių…

Kodėl naudoti virtuvės baldai jums gali būti naudingi?

  1. Mažesnė kaina. Net naujų virtuves baldai akcija negali duoti tokios mažos kainos, kaip naudoti virtuvės baldai.
  2. Galimybė rinktis iš kelių. Virtuves baldu komplektai yra gana panašūs, todėl jei neradote vienos ar kelių spintelių pas vieną naudotų baldų pardavėją – rasite pas kitą.
  3. Baldai tą pačią dieną. Taip, baldus galite pasiimti jau tą pačią dieną – nereikia laukti 3 savaičių, kol juos pagamins ir atveš.

Nors virtuves baldai naudoti, jie vis dar gali būti superinės kokybės ir labai gerai prižiūrėti. Arba atvirkščiai – išklerę ir sugedę. Viskas priklauso nuo to, ar apžiūrėsite juos prieš įsigydami.

Virtuves baldai pagal uzsakyma buvo gaminti tam tikrai virtuvei. Nebūtinai jie tiks jūsiškei. Jei jau paminėjome pliusus, reikia būti objektyviems ir paminėti minusus, kurių yra irgi nemažai.

  1. Susidėvėjusi furnitūra. Patys virtuvės baldai gali atrodyti idealiai, bet kas viduje? Durų vyriai, rankenėlės, stalčių bėgeliai, hidrauliniai durelių vyriai ir kita furnitūra gali būti atgyvenusi ir atitarnavusi.
  2. Netikslūs išmatavimai. Savininko tikslas parduoti. Jūsų tikslas – nusipirkti virtuvės baldus gera kaina. Savininkas tyčia ar netyčia skelbime gali paminėti ne itin tikslius išmatavimus. 59 centimetrai nebūtinai ir bus 59. Tai gali būti ir 61 ir 57. O tai jums gali kainuoti labai daug, tad būkite atidūs ir visada turėkite omenyje šias paklaidas.
  3. Papildomos investicijos. Jei iš kelių komplektų surinksite vieną, visada reikės kažkaip spręsti spalvų neatitikimo klausimą. Štai jums ir papildomos išlaidos. Apskaičiuokite jas gerai, kad nepaaiškėtų, jog naujų virtuves baldai gamyba kainuotų beveik tiek pat, kiek ir naudotų su apipavidalinimu.

Virtuves baldai kaina gali didėti ir nuo pristatymo, bei kitų detalių. Turėkite omenyje, kad esamas stalviršis greičiausiai netiks ir jums reikės išsipjauti naują. Tai kainuos papildomai 50-100 eurų. Būkite atidūs, jei norite naudotis ne pirmos jaunystės baldais ilgai ir patikimai.

Comments are closed.