Kokios šukuosenos tinka Jūsų veido tipui?

By in Sveikata - Medicina on 2017 27 rugpjūčio

šukuosena

Vasara – didžiųjų švenčių ir progų metas. Plaukų modeliavimo specialistai pripažįsta, jog šiltuoju metų sezonu jiems nėra kada ilsėtis, mat būna pats darbymetis. Juk artėja išleistuvės, šimtadieniai, mergvakariai, vestuvės, krikštynos, gimtadieniai ir visa puokštė kitų svarbių švenčių, kurių metų moterys ir merginos nori atrodyti nepriekaištingai. Tačiau ne visos šukuosenos puošia. Kaip žinoti, kokią pasirinkti?

Labai dažnai merginos ir moterys, ateinančios į grožio saloną, jau būna išsirinkusios, kokios šukuosenos norės ir apie kokią svajoja gražios šventės proga. Dažniausiai tai būna nuotraukos iš interneto, kur gražiomis šukuosenomis pasipuošusios žymios moterys ar kiti modeliai. Deja, ne visuomet toks užsakymo rezultatas tenkina dailiosios lyties atstoves. Gal ir Jums yra buvę taip, jog atėjote pas meistrę tiksliai žinodama, ko norite, bet rezultatu vis tiek nebuvote patenkinta? Dažniausia manoma, jog dėl to kaltos plaukų modeliavimo priemonės, netinkamai naudotos plaukų garbanojimo priemonės ar tiesinimui reikalingi prietaisai. Iš tiesų, labai svarbu tinkamai pasirinkti ir pačią šukuoseną. O tai geriausiai padaryti, atsižvelgus į savo veido tipą.

Apvalaus veido savininkėms

Jeigu Jūsų veidas apvalutis apskritutis, Jums šukuosenas taip pat reikėtų rinktis atsakingai. Labai svarbu suprasti, kad Jūsų veidui tinka ir kas ne. Geriausiai rinktis tokias šukuosena,s kurios padeda suteikti įspūdį jog Jūsų veidas yra ilgesnis ir grakštesnis. Dažniausiai apskritaveidės merginos nori paslėpti šį bruožą, kad lieknumo suteiktų ne tik veidui, bet ir visam kūnui. Tokiu atveju geriausiai rinktis kuo daugiau kreivių turinčias šukuosenas ir vengti apvalumų. Tai reiškia, jog venkite į viršų susegtų plaukų, kuodo. Nes taip tik išryškinsite veido apvalumą. Tuo tarpu geriau rinkitės palaidus plaukus, o dar geriau, jei jie ilgi ir iškarpyti pagal veido linijas. Taip pat venkite griežtų trumpų kirpimų, nes jie taip pat tik pabrėžia veido formą.

Kvadratinio veido savininkėms

Jeigu Jūsų veidas turi ryškią kvadrato formą, Jums tiks tokios šukuosenos, kurios sušvelnins veido formą ir paslėps griežtas veido linijas. Dažniausiai stilistai pataria rinktis ilgus vilnijančius plaukus, vengti tiesaus kirpimo, geriau pasiryžti eksperimentams. Be to, Jums puikiai tiks garbanoti plaukai. Tam pasiekti Jums padės plaukų modeliavimo priemonės. Iš anksto pasidomėkite, kokios plaukų garbanojimo priemonės yra geriausios ir panaudojus jas, džiaukitės gražiu rezultatu ir sušvelnėjusiais veido bruožais.

Širdelės formos savininkėms

Jeigu Jūsų veidas yra širdelės formos, trapecijos arba dar vadinamo rombo, greičiausiai Jums taip pat tiks šukuosenos, kurio šiek tiek švelnina veido formą. Pirmiausia, pagalvokite apie kirpčius ir griežtą iškarpymą. Labai svarbu, kad kirpčiai nebūtų ilgi, nes tuomet suteiks veidui apvalumo. Bet pavyzdžiui griežtai kreivai kirpti kirpčiai Jūsų veidui bus kaip tik. Taip pat pabandykite eksperimentą su trumpomis šukuosenomis. Arba trumpi griežti plaukai, arba ilgos garbanos pagyvins Jūsų veidą ir natūraliai atrodysite daug grakštesnė. Nebus reikalingos jokios papildomos plaukų modeliavimo priemonės.

 

Comments are closed.