Kaip pasipirsti - Pirslybu scenarijus

Kaip pasipiršti – pasipiršimo scenarijus spektaklio metu

By in Laisvalaikis - Pomėgiai on 2019 15 vasario

Piršlybos spektaklio metu teatre

Skirtingiems žmonėms patinka ir skirtingi piršlybų scenarijai. Kol vieni mėgsta ramumą bei atokumą, kiti džiaugiasi sulaukę dar vieno netikėtumo. Jei pajautėte, kad jau atėjo tas metas, kai trokštate paprašyti savo mylimos moters rankos ir norite tai padaryti kuo įdomiau, keisčiau ir netikėtai – siūlome Jums piršlybų scenarijus, dėl kurių įgyvendinimo turėsite pasistengti, bet tikrai nenuvilsite nei savęs, nei savo antros pusės.

Pasipiršimo scenarijus spektaklio metu

Siūlome Jums du piršlybų scenarijus, dėl kurių reikės pasistengti, norint viską puikiai įgyvendinti, bet… Juk verta, taip?

Piršlybos: kultūringas vakaras teatre

Gal turite pažįstamų teatre? Jei taip, Jums tai didelis pliusas ir ženklas, jog turite daugiau galimybių. Tačiau neverta nusiminti, jei pažinčių ir nėra. Išsirinkite Jums patinkantį teatrą (arba apeikite visus) ir pakalbėkite su administracija (tik būtinai „akis į akį“). Iškart paruoškite idėją: ji galėtų būti dvejopa. Vienu atveju, Jūs nusivestumėte savo mylimąją į spektaklį, kurio pradžioje įvyktų piršlybos, arba kitu atveju – pasipirštumėte renginio pabaigoje (jokiu būdu netrukdykite spektaklio eigos – tai nepagarba tiek aktoriams, tiek žiūrovams). Viską smulkiai paaiškinkite teatro darbuotojams, įtikinkite juos, jog būtų įgyvendinta viena iš Jūsų svajonių – piršlybos mylimai moteriai scenoje.

Piršlybos spektaklio pradžioje

Piršlybų scenarijus spektaklio pradžioje galėtų atrodyti taip: artėjant pasirodymui (būtų gerai, jei jis vyktų darbo dieną), paskambinkite savo antrajai pusei ir pasakykite, jog Jūs dėl darbo rūpesčių šiek tiek vėluosite ir jog ji nelaukusi eitų į salę. Tuo tarpu Jūs lauksite prie scenos su mikrofonu (jei teatro darbuotojai leis – už užtrauktų scenos užuolaidų). Pradėjus skambėti kviečiamiems į salę signalams, pradės rinktis žmonės. Kai matysite, jog didžioji dauguma suėjusi ir tuoj turės prasidėti spektaklis – paprašykite, jog garso operatorius užleistų Jūsų parinktą dainą (tai galėtų būti judviejų mėgstamiausia daina, ar kūrinys, kuris primena Jums abiem kažką malonaus ir gražaus). Po pusės minutės pasirodykite Jūs, suradęs akimis savo antrąją pusę nusišypsokite Jai, tuo metu (sutarkite su garso operatoriumi) muzika šiek tiek pritildoma, o Jūs pradedate kalbėti.

Neišsiplėksite, bet ir nepulkite iškart pirštis – padarykite minimalią įžangą visai salei, užsiminkite apie spektaklį, jog jis netrukus prasidės, Jūs linkite visiems gero laiko, o dabar norėtumėte prisipažinti karštai mylįs savo merginą, kurios rankos norėtumėte paprašyti. Tada nueikite link jos, priklaupkite ir paprašykite tapti Jūsų žmona. Lai tuo metu muzika užgroja garsiau, visa salė liks nustebusi, bet sužavėta tokios drąsios bei viešos meilės išpažinties. Didelė tikimybė, jog po tokio neįtikėtino pasipiršimo, Jūsų antroji pusė norės kur nors pabėgti, kad galėtumėte pabūti dviese ir pasidžiaugti tokia proga. Žinoma, jei bus noro – likite stebėti spektaklio.

Piršlybos spektaklio pabaigoje

Kitas scenarijus – piršlybas palikti spektaklio pabaigai (geriausia, tuo metu, kai aktoriai baigia vaidinimą ir ruošiasi išeiti nusilenkti žiūrovams). Sužinokite, kuriuo metu (tiksliai) spektaklis turi baiginėtis ir tuo laiku pasakykite savo antrajai pusei, jog Jums skambina svarbiu darbo reikalu, tad turite trumpam išbėgti (pasakykite, jog lauksite jos vestibiulyje). Tuo metu skubėkite į užkulisius, kur lauksite pasirodymo pabaigos. Prieš tai, žinoma, būkite sutarę su teatro darbuotojais, jog aktoriai baigę vaidinti išeis iš scenos prieš nusilenkiant.

Pasirodymui kirtus finišo tiesiąją, į sceną įženkite Jūs (būtų gerai, jei prieš tai pasitreniruotumėte, nebūtumėte susikaustęs, sugalvotumėte kalbą, ką visiems ir išskirtinai savo mylimajai pasakysite) ir tarkite žodį. Neužtrukite per ilgai – kelias minutes, kad aktoriai galėtų išeiti nusilenkti ir neužgaišintumėte visų žiūrovų. Trumpai pasakęs, ką norite, vidury scenos paprašykite savo antrosios pusės rankos.

Gerų piršlybų kultūrinėje erdvėje!

Comments are closed.