Kaip tinkmai prižiūrėti savo plaukus

By in Laisvalaikis - Pomėgiai on 2018 vasario 1

esaunashop

Gerokai pasitrumpinote plaukus? Tačiau naujasis jūsų įvaizdis jums visiškai nepatinka? Ką tokiu atveju daryti ir kokias priemones pasitelkti, kad plaukai ataugtų kaip įmanoma greičiau?

Plaukus maitinkite tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus. Klaidinga manyti, kad mūsų plaukams pakanka įvairių išoriškai naudojamų plaukų priežiūros priemonių. Todėl plaukų maitinimas turi vykti ne tik išorėje, bet ir viduje. Į pagalbą pasitelkite natūralias maitinančias plaukams ir galvos odai skirtas kaukes. Taip pat svarbu, kad vartotumėte pakankamai baltyminių maisto produktų. Nepamirškite, kad plaukams greičiausiai augti padeda keratinas. Be to, reguliariai vartokite natūralius maisto papildus (įvairius vitaminus ir mineralus).

Prabudinkite „užmigusias“ plaukų šaknis. Egzistuoja ne vienas receptas, todėl pasirinkite jums tinkamiausią (šiuo atveju kalbame apie „aštraus/aitraus“ tipo ingredientų turinčius receptus). Svarbiausia, kad pagreitėtų jūsų galvos odos kraujotaka, o plaukų šaknys būtų aprūpintos reikiamomis maitinančiomis medžiagomis.

Tinkamas ir švelnus plaukų šukavimas. Plaukų šukavimas turėtų būti labai atsakingas ir kruopštus procesas. Tai turėtumėte daryti švelniai, atsargiai ir naudojant šukas retais šereliais. Be abejo, niekuomet plaukų negalima šukuoti, kai jie yra šlapi – tokiu atveju juos tik dar labiau pažeistumėte.

Nenaudokite plaukų formavimo priemonių ir džiovintuvo. Jei tikrai norite greitai atauginti savo plaukus, nerekomenduojama naudoti nei plaukų formavimo žnyplių, nei džiovintuvo. Taip pat labai atsakingai rinkitės plaukų dažus – pastarieji turėtų būti kuo natūralesni.

Reguliariai masažuokite galvos odą. Tai yra puiki priemonė, kuri suaktyvina kraujotaką. Galvos masažo dėka pažadinamos „miegančios“ plaukų šaknys.

Nenaudokite gumyčių ir segtukų. Šios priemonės gali labai lengvai ir greitai sulaužyti plauką, todėl rekomenduojama jų vengti.

Kaitindamiesi pirtyje, apsaugokite savo plaukus. Jei dažnai lankotės pirtyje, tuomet turėtumėte plaukus uždengti rankšluosčiu arba apsaugoti pirties kepure. Be to, daug naudingų priemonių galite įsigyti internetinėje https://www.esaunashop.com/ parduotuvėje.

Comments are closed.