Nauji butai Vilniuje: 4 faktai apie NT, kuriuos būtina žinoti

Pasiruošę pirkti butą sostinėje? Nauji butai Vilniuje labai paklausūs. Būsto pirkimas yra vienas iš svarbiausių finansinių sprendimų, kuriuos priimsite per savo gyvenimą. Nuo kainų išsiaiškinimo iki to, kodėl turėtumėte apsvarstyti maklerio paslaugas, čia yra 4 dalykai, kuriuos būtinai turite žinoti perkant būstą:

  1. Pasinaudokite patikimo NT brokerio paslaugomis. Visi žinome, kad nekilnojamojo turto pardavėjai sumažina būsto pardavimo kainą, todėl kai kurie pirkėjai nesiryžta naudotis maklerio paslaugomis: jie mano, kad tai padidina bendras išlaidas.
  2. Atminkite, kad būsto pirkimas yra susijęs su sutartimi. Kai perkate butą, turite pasirašyti dokumentus. Ir dar popierių, kuriuos reikia pasirašyti. Daugelis tų dokumentų, kurie iš tikrųjų yra sutartys, atrodo kaip „standartinės“ būsto pirkimo sutartys, kuriose nėra vietos deryboms. Tai netiesa. Sutartys skirtos deryboms. Nereikia pasirašyti standartinės sutarties. Jei norite daugiau laiko peržiūrėti patikrinimą, norite atsisakyti radono tyrimo arba norite, kad pirkinys būtų patvirtinta paskola, galite sudaryti šią sandorio dalį.
  3. Nauji butai Vilniuje turi būti perkami įvertinus ateities perspektyvą. Tikėtina, kad būsto pirkimas bus vienas iš didesnių finansinių įsipareigojimų, kuriuos prisiimsite per savo gyvenimą. Prieš sutikdami pirkti tai, kas, jūsų manymu, gali būti jūsų svajonių namas, apsvarstykite savo ilgalaikius planus. Ar planuojate likti dabartiniame darbe? Susituokti? Turėti vaikų? Priklausomai nuo rinkos ir paskolos sąlygų, jūs iš tikrųjų negalite sumokėti jokio nekilnojamojo kapitalo penkerius–septynerius metus: jei nesate tikri, kad jūsų namas bus jūsų namas po kelerių metų, galbūt norėsite toliau ieškoti.
  4. Pagalvokite apie įsipareigojimą. Nauji butai Vilniuje – tai ne tik jūsų paskola. Kai susituokiate, įstatymai paprastai nustato, kaip elgiamasi su jūsų turtu ir galiausiai kaip jis paskirstomas skyrybų metu. Tos pačios taisyklės nebūtinai galioja, kai nesate vedęs. Tai reiškia, kad reikia galvoti ilgai. Kai perkate namą su savo antrąja puse, kuri nėra jūsų sutuoktinė, įsitikinkite, kad turite pasitraukimo planą, jei viskas klostysis ne taip, kaip tikitės. Verta sudaryti susitarimą dėl nuosavybės teisės, paskolos mokėjimų ir atsakomybės, remonto ir panašių dalykų: geriausia jį gauti raštu.

Pasiruošę pirkti butą sostinėje? Nauji butai Vilniuje labai paklausūs. Būsto pirkimas yra vienas iš svarbiausių finansinių sprendimų, kuriuos priimsite per savo gyvenimą. Nuo kainų išsiaiškinimo iki to, kodėl turėtumėte apsvarstyti maklerio paslaugas, čia yra 4 dalykai, kuriuos būtinai turite žinoti perkant būstą: Pasinaudokite patikimo NT brokerio paslaugomis. Visi žinome, kad nekilnojamojo turto pardavėjai sumažina būsto…