Ką turėtumėte žinoti apie Švediją?

By in Naujienos on 2018 12 gruodžio

Ką turėtumėte žinoti apie Švediją?

Jei nuspręstumėte aplankyti Švediją, tai kelionė netruktų ilgai ir tikrai galėtumėte pasirinkti patogų keliavimo būdą. Šioje šalyje rastumėte daug jūsų dėmesio lankytinų objektų, daug skanaus maisto ir suvenyrų, kuriuos norėtumėte dalinti ne tik draugams ar kolegoms, bet ir pasilikti sau, kaip prisiminimą. Tačiau visa tai – labai abstraktu: tad pats metas apie Švediją sužinoti daugiau. Tai ir galėsite padaryti jau netrukus.

Mes esame įpratę, kad atėjus Užgavėnėms yra deginama Morė. Reikia pastebėti,  kad labai panašų paprotį turi ir švedai. Čia, Gavle miestelyje nuo pat 1966 metų, kiekvienais metais yra pastatoma didžiulė (maždaug 4 metrų) dydžio šiaudinė ožka, kuri, artėjant Šv. Kalėdom, tiesiog sudeginama.

Būti kraujo donoru šiandien yra populiaru visame pasaulyje. Tačiau, ko gero, tik Švedijoje laikomąsi labai gražios tradicijos – kai donoro kraujas išgelbsti kieno nors gyvybę, donorui būtina išsiunčiama trumpoji žinutė su padėkos žodžiais.

Google  ir Lego. Taip, ko gero, kiekviena netruko įsivaizduoti, kad tai – visame pasaulyje garsios kompanijos. Ir iš tiesų, tai yra garsių pasaulyje kompanijų vadai, tačiau kuomet kalbame apie Švediją, reikia pastebėti, kad šie pavadinimai įgauna visai kitą prasmę nes tai – ne tik gausių kompanijų, bet ir vardai, kurie suteikiami kūdikiams.

Žaisti golfą – populiaru kone visose šalyse. Dar daugiau – golfo aikštynai taip pat įrengiami įvairų šalių miestuose ar regionuose. Tačiau, kai kalbame apie golfo aikštynų, reikia pažymėti, kad būtent ši šalis yra išskirtinė, nes ji vienintelė visame pasaulyje turi tokį golfo aikštyną, kuris yra įrengtas dviejose šalyse – ne tik  prasideda Švedijoje, bet ir baigiasi Suomijoje.

Taigi, atskleidėme ne vieną įdomų faktą apie Švediją ir galbūt jie taps priežastimi, kuri paskatins nuvykti jus į šią šalį. Tačiau svarbu priminti, kad Švedija puikia tinka ne tik tiems, kurie nori pakeliauti, tačiau ir tiems, kurie nori dirbti. Kaip rodo paskutiniųjų metų tendencijos, darbas Švedijoje fabrikuose populiarėja vis labiau. Pateikiama vis daugiau darbo pasiūlymų, jie apima daugiau sričių, be to, nuo sezoninio darbo pereinama apie ilgalaikių pasiūlymų.

Comments are closed.