Nauja gyvūnų prekių parduotuvė Vilniuje

zverinciusIki šiol centro gyventojams  tekdavo vykti į įvairiuose rajonuose įsikūrusias gyvūnų prekių parduotuves arba apsipirkti internetu, tačiau visai neseniai duris atvėrė nauja gyvūnų prekių parduotuvė Vilniuje „Žvėrinčius“.  Parduotuvė yra įsikūrusi Pylimo g. 41, čia patogu apsilankyti pietų pertraukos metu, po darbo ar savaitgalį – parduotuvė dirba ir šeštadieniais.

Ką čia gero rasime?

Parduotuvėje siūlomas Royal Canin maistas šunims ir katėms, Orijen sausas maistas, taip pat ir Brit Care produkcija. Siūlomi Hunter antkakliai šunims, kokybiški Chuckit, GiGwi, Kong žaislai šunims, Julius K9 petnešos ir daug kitų prekių. Augintinius galite palepinti Alpha Spirit skanėstais, natūraliais kramtalais, galite įsigyti žaislų katėms su katžole, kartoninių draskyklių, guolių ir dar daug daug visko.

Esate laukiami su augintiniais

Gyvūnų prekių parduotuvė Vilniuje „Žvėrinčius“ laukia jūsų su keturkojais bičiuliais – čia jie būtinai bus pavaišinti skanėstais,  galėsite pamatuoti patikusias petnešas ar antkaklį, ir t.t.

Geriausia prekių kokybė

Produkcijos asortimentą padeda formuoti griežti kokybės inspektoriai – katinas Kornis ir kalytė Francė. Didžiąją dalį prekių jie jau išbandė patys, ir išsakė savo nenuginčijamą nuomonę. Francė geriausiai vertina natūralius skanėstus bei žaislus, o Kornis penkiomis pelėmis iš penkių įvertino kartonines draskykles ir konservus katėms.

Apsipirkti galite ir internetu

Visada yra galimybė apsipirkti internetu: svetainėje http://www.zverincius.lt/ rasite gausybę prekių tikrai palankiomis kainomis, todėl apsipirkti galėsite pigiau. Čia visada vyksta akcijos, o užsakytos prekės gali būti pristatomos nemokamai (jei perkama už 20 eurų ir daugiau). Užsakyta produkcija gali būti atsiimama ir fizinėje parduotuvėje.

Nuolaidos kodas

Internetinėje parduotuvėje su kodu „Frances_draugai“ galėsite apsipirkti 10 procentų pigiau, o tuomet, jei kiltų tam tikrų klausimų, tiesiog galėsite susisiekti nurodytais kontaktais.

Gyvūnų prekių parduotuvė „Žvėrinčius“ visada gali pateikti ypatingų pasiūlymų, todėl apsipirkti galėsite iš tiesų palankia kaina. Gausus kokybiškų prekių pasirinkimas visada leis jums atrasti tai, ko ieškote, o įsigyti prekių galėsite dar patogiau. Apsilankykite Pylimo g. 41 kartu su savo augintiniu – jis tikrai išsirinks jam tinkamiausių prekių!

Nauja gyvūnų prekių parduotuvė Vilniuje
5 (100%) 2 vote[s]

Comments are closed.