Plėšyti džinsai: su kuo ir kaip juos derinti?

By in Naujienos on 2018 18 gruodžio

Plėšyti džinsai

Daugelis moterų plėšytus džinsus įvardija kaip vieną stilingiausių drabužių, tačiau tuo pat metu ir vengia jį vilkėti, kadangi yra įsitikinusios, kad šį drabužį sunku priderinti. Dar daugiau, netrūksta dailiosios lyties atstovių, kurios nežino, kaip ir su kuo derinti šį drabužį. Taigi, jei ir jums plėšytų džinsų derinimas atrodo sunkiai įveikiama užduotis, atkreipkite dėmesį į šias įžvalgas – tikėtina, kad patrauklų įvaizdį susikurti bus kur kas lengviau.

Vienas iš drabužių, su kuriuo plėšyti džinsai moterims tobulai derės, yra platėjanti palaidinė. Būtent šie du drabužiai sudaro ypač stilingą derinį. Toks įvaizdis puikiai tiks įvairiais atvejais – ir kasdienai, ir pramogoms, ir pasipuošti.

Plėšyti džinsai moterims

Jaukus, vienspalvis, klasikinio stiliaus megztukas yra dar vienas drabužis, prie kurio ypač derės plėšyti džinsai. Šis derinys tobulai tiks toms, kurios nori susikurti jaunatvišką, lengvą, stilingą įvaizdį. Taip pasipuošus net ir pati paprasčiausia diena atrodys tarsi mažytė šventė.

Jei manote, kad tai viskas – klystate,kadangi pieš plėšytų džinsų derės ir dar vienas drabužis, tai – sportinio stiliaus švarkelis. Šie du drabužiai sudarys derinį, kuris puikiai tiks norinčioms lengvumo bei jaunatviškumo;  kasdienai ar susiruošus pramogauti.

Na, ir, žinoma, kaip be odinio švarkelio– drąsiai galima sakyti, kad būtent šis drabužis ir plėšyti džinsai sudaro tobulą, vienas kitam idealiai tinkantį derinį. Be to, jie tiks ir prie aukštakulnių, ir prie sportui skirtų batelių.

Atsižvelgiant į tai, kiek daug yra drabužių, prie kurių puikiai dera plėšyti džinsai, galima daryti išvadą, kad ši drabužis yra pakankamai universalus. Taigi, jei iki šiol vengėte tokių džinsų,manydamos, kad juos bus ypač sunku priderinti, akivaizdu, kad klydote – šis drabužis puikiai dera prie daugybės kitų, tad bus nesudėtinga susikurti patrauklius įvaizdžius, kurie tiks ir kasdienai, ir  pramogoms.

Taigi, jau įminėme keletą paslapčių,kaip ir su kuo derinti plėšytus džinsus, tuo tarpu norisi priminti ir dar vieną svarbią detalę: pirmenybę teikite tiems džinsams, kuriuose įplėšos driekiasi nehorizontaliai, o vertikaliai – toks drabužis vizualiai ilgins jūsų kojas,atrodysite  šiek tiek aukštesnės.

Comments are closed.