Nestandartinių spintų gamyba – kokių klaidų negalima kartoti?

By in Paslaugos on 2019 30 sausio
spintos

Kaip atrodo šiuolaikinė spinta? Stilinga ir išraiškinga? Talpi ir apgalvoto dizaino? Neįprasta ir išskirtinė? Atspindinti namų nuotaiką ir interjero sprendimus? Nestandartinių spintų gamyba apima viską! Svarbiausia, ką turite padaryti, – nuspręsti, kokią spintą norite matyti savo namuose. Kad būtumėte tikri baldo kokybe, naudojamomis medžiagomis ir ilgalaikiu prekinės išvaizdos išsaugojimu, kreipkitės į patikimą baldų gamybos įmonę, kurioje dirba ilgametę patirtį turintys meistrai, galintys įgyvendinti individualius dizaino sprendimus.

Spinta – baldas, tampantis jūsų namų akcentu

Ilgą laiką buvo manoma, kad spinta tėra didelis baldas, kuris namuose užima pernelyg daug vietos ir kuriam keliamas vienintelis – praktiškumo – reikalavimas, neatsižvelgiant nei į gamybines medžiagas, nei į dizaino sprendimus. Galime užtikrinti, kad šiandien situacija iš esmės pasikeitė. Spintos tapo išpildomąja namų dalimi, kuri sujungia praktinius ir estetinius sprendimus. Nestandartinės spintos prisitaiko prie individualių erdvės išmatavimų, nepriklausomai nuo to, ar spintą planuojate montuoti miegamajame, prieškambaryje, svetainėje, vaikų kambaryje, palėpėje ar kitoje namų erdvėje.

Klaidos, kurių negalite kartoti

Klaida Nr. 1 – per mažas dėmesys išmatavimams. Rinkdamiesi spintą atkreipkite dėmesį į jos išmatavimus. Spinta turi užtikrinti patogų daiktų laikymą. Šiuolaikiniuose interjeruose ypatingas dėmesys skiriamas spintoms stumdomomis durimis, kurių montavimui kuriamos atskiros nišos. Tai praktiškas sprendimas, leidžiantis išnaudoti visą vidinį spintos plotą. Be to, spintos stumdomomis durimis puikiai tinka ir mažiems kambariams, kadangi jų durų atvėrimui nereikia papildomos erdvės.

Eidami kalbėtis su baldininkais, turite tiksliai žinoti, kokio dydžio spinta jums reikalinga. Tai svarbu tiek tuo atveju, jei spinta bus nišoje, tiek tuo atveju, jei ketinate rinktis tradicinę mobilią spintą. Tiesą sakant, pastaroji reikalauja ypatingo dėmesio, kadangi turite tiksliai žinoti, ar spintos išmatavimai prisitaikys prie konkretaus kambario (ar spinta neatrodys per maža / per didelė, ar užteks vietos spintos durų atvėrimui, ar ji netrukdys kitiems baldams ir pan.) ir suteiks tiek vidinės erdvės, kiek jums reikės, t. y. turite būti tikri, kad joje tilps tiek daiktų, kiek norėsite joje laikyti.

Klaida Nr. 2 – taupymas. Kalbėdamiesi su baldininkais dėl savo svajonių spintos, skirkite dėmesį gamybinėms medžiagoms ir furnitūrai. Iš tiesų, baldinė furnitūra yra vienas svarbiausių dalykų, į kuriuos privalote atkreipti dėmesį. Tinkamai priimti sprendimai užtikrins spintos ilgaamžiškumą ir patogų jos naudojimą, t. y. būsite tikri, kad laikui bėgant spinta nepraras prekinės išvaizdos, jos durelės neiškryps, stalčiai nepradės girgždėti ir pan. Kitaip sakant, į spintą žiūrėkite kaip į ilgaamžę investiciją.

Klaida Nr. 3 – neapgalvotas dizainas. Spinta nebėra tik baldas, skirtas daiktų laikymui. Priešingai, spinta neretai tampa viso kambario akcentu, kuris traukia aplinkinių žvilgsnius ir formuoja patalpos nuotaiką. Rinkitės spintą, kuri savo dizainu papildys gyvenamąją aplinką. Nepamirškite pagalvoti apie tuos sprendimus, kurie gali vizualiai papildyti jūsų namų erdvę, pvz., jei jūsų kambarys labai mažas, rinkitės spintą su veidrodinėmis durimis, kurios atspindės šviesą ir vizualiai padidins patalpą.

Comments are closed.