geles dezutese su gimtadieniu

Gėlės dėžutėse: ką svarbu apgalvoti iš anksto?

By in Paslaugos on 2017 lapkričio 23

Koks gimtadienis, vestuvės ar sukaktuvės be gėlių? Pastaruoju metu tapo ypač populiaru dovanoti gėlės dėžutėse. Labai patogu ir praktiška – būtent taip galima  apibūdinti šį pasirinkimą. Vis dėlto, jei norite ne tik patys likti patenkinti savo pasirinkimu, bet ir maloniai nustebinti žmogų, kuriam ir bus įteiktos šios gėlės, turite apgalvoti daug svarbių dalykų. Taigi, ką reikėtų apgalvoti iš anksto, jei jus domina gėlės dėžutėse su gimtadieniu?

Kiek gėlių?

Savaime suprantama, vienas svarbiausių dalykų, kurį reikėtų apgalvoti iš anksto, norint užsakyti gėlių dėžutėse, yra toks: koks bus gėlių skaičius joje? Gėlių salonai yra labai lankstūs šiuo klausimu, todėl mielai pagamins ir gėlių dėžutę, kurioje – vos keliolika gėlių žiedų, ir gėlių dėžutę, kurioje – visas šimtas ar net daugiau. Kiek gėlių turėtų būti dėžutėje – tai individualus klausimas, tačiau tendencija yra aiški: kuo didesnį įspūdį norėsite padaryti, tuo daugiau gėlių žiedų reikia.

Kokios rūšies?

Dar vienas svarbus klausimas – kokios rūšies gėles pasirinksite? Belieka tik pridurti, kad dėl įpročių ir kitų priežasčių, gėlėms dėžutėse dažniausiai yra parenkamos rožės.

Spalvos

Ne ką mažiau svarbus akcentas yra ir gėlių spalvos. Kokios spalvos gėlėmis norėsite nudžiuginti sau svarbų asmenį? Baltos, raudonos, rožinės, geltonos – tai tradiciniai pasirinkimai, kuriuos gali papildyti ir išskirtiniai: žalios, indigo, violetinės, mėlynos ar net žydros – jūsų dėžutė gali sudaryti bet kokios spalvos gėlės.

Kaip atrodys dėžutė?

Nors gėlės yra pats svarbiausias akcentas, ne ką mažesnė yra ir dėžutės svarba. Nors galite rinktis tai, kas jums atrodo  gražiausia, vis tik egzistuoja tam tikros rekomendacijos, į kurias reikėtų atsižvelgti. Pavyzdžiui, jei norite išgauti patį gražiausią vaizdą, reikėtų rinktis tokios spalvos dėžutę, kuri sudarytų kontrastą su gėlių spalva. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kam bus teikiama dovana: jei ji bus įteikiama jaunam asmeniui, vertėtų rinktis šviesas spalvas. Jei norite unikalumo, galite rinktis tokią dėžutę, ant kurios būtų atspausdintas jūsų pasirinktas palinkėjimas.

O gal internetu?

Taip pat apsvarstykite ir galimybę įsigyti gėlių dėžutę internetu. Tai – greita, saugu ir patogu. Pristatymas į namus bus itin greitas. Net gėlės į namus Panevėžys įmanomas itin skubiai bei patikimai.

Balsuokite

Comments are closed.