Užduotys, kurios sprendžiamos iškeliavus artimui

By in Paslaugos on 2018 kovo 6

Paminklu gamyba Vilniuje

Kai miršta mums artimas žmogus, visų pirma mums aplanko didelis skausmas, neviltis ir tuštumos jausmas. Tokiu laikotarpiu būna labai sudėtinga adekvačiai ir produktyviai mąstyti. Tenka sukaupti visas savo jėgas tam, kad būtų galima atlikti bent jau pagrindines kasdienes užduotis. Tačiau vėlgi, to nepakanka, jei laidotuvėmis tenka rūpintis būtent jums. Be to, tai tampa dar sudėtingesniu procesu, jei niekuomet iki tol nebuvo tekę dalyvauti laidotuvėse, kurias patys būtumėte suorganizavę.

Todėl labai svarbu, kad susiimtumėte ir nenuleistumėte rankų. Nepaisant to, kad viduje jausite didelį skausmą, turite pasirūpinti, kad velionis būtų palaidotas garbingai ir atsižvelgiant į visus taikomus reikalavimus.

Įprastai, kai artimas žmogus iškeliauja anapus, jo artimieji ima ieškoti laidojimo namų, kurie galėtų pasirūpinti didžiąja dalimi laidojimui svarbių užduočių. Kita vertus, daugelis sprendimų priklauso tik nuo velionio laidotuvėmis besirūpinančių artimųjų, todėl nemanykite, kad nuo savo pečių galėsite akimirksniu nusimesti visus rūpesčius.

Svarbu, kad pasirinktumėte tinkamą šarvojimo salę. Daugelis laidojimo namų vartotojams siūlo skirtingo dydžio šarvojimo sales, todėl atsižvelkite į žmonių, kurie planuoja atvykti pareikšti užuojautą, skaičių. Jei pastarųjų nusimato pakankamai daug, tokiu atveju pasistenkite išnuomoti didesnio ploto salę.

Žinoma, ne ką mažiau svarbus ir karstas. Jį galėsite įsigyti taip pat įprastai šalia laidojimo namų įsikuriančių karstais prekiaujančių bendrovių patalpose, kurių ekspozicijos salėje bus galima lengviau įvertinti siūlomus skirtingus karstus.

Nepamirškite ir velionio religijos. Nemaža dalis žmonių būna linkę velionį laidoti atsižvelgdami į savo religiją, tačiau tai nėra teisingas sprendimas. Nepamirškite, ko būtų norėjęs anapilin iškeliavęs jums artimas žmogus.

Kai visu tuo pasirūpinsite, žinoma, kad turėsite išspręsti ir kapavietės pasirinkimo bei jos išpirkimo klausimus. Tačiau tam, kad viskas būtų lengviau ir nesusidurtumėte su įvairiais nepatogumais, galite pagalbos kreiptis į laidojimo namų darbuotojus, kurie visuomet patars, kur reikėtų kreiptis ir kokius žingsnius atlikti, kad galėtumėte išpirkti kapavietę jums tinkančiose kapinėse. Be to, jei velionis laidojamas sotinėje, nepamirškite, kad jums bus reikalinga ir paminklų gamyba Vilniuje (http://www.paminklai.lt/paminklu-gamyba/).

Balsuokite

Comments are closed.