Prieš šventes paskolos praverčia net ir labai neišlaidaujant

By in Finansai on 2018 24 gruodžio
teikiame paskolas dirbantiems užsienyje

Nors švenčių artėjimas nėra netikėtas, deja, neretai tenka susizgribti per vėlai ir pripažinti – nespėjome sutaupyti tiek, kiek reikėjo. Tačiau džiugu, kad būtent paskolos gali padėti toms šventėms be nerimo pasiruošti tinkamai ir gauti viską, ko reikia. Kokioms išlaidoms ir kada gali tekti pasinaudoti paskolos galimybe artėjant Kalėdoms, Naujiems metams?

Kai žinote, kad sausio mėnesį gausite didesnes išmokas

Atlyginimai įmonėse mokami skirtingai. Būtų idealu, jeigu visos premijos ir išmokos būtų sumokamos iki švenčių, tačiau kartais piramidė apvirsta ir visi mokėjimai nukeliami po jų. Būtent tada aktualu pastebėti, kad Paskoliukas atsiliepimai yra tikrai geri, ir žmonės džiaugiasi reikiamu momentu galėję pasinaudoti šiomis skolinimo paslaugomis. Mat paskoliukas.lt tokių švenčių metu jums gali suteikti paskolas, kurios leis turėti tokias šventes, kokias planavote turėti gavę išmokas ir atlyginimą. Na o pinigus atgausite po švenčių, kartu ir paskolos grąžinimas bus labai paprastas bei natūralus.

Kam? Dovanoms

Jeigu visiškai neturite pajamų, reikėtų žinoti, kad kreditas be oficialių pajamų nesuteikiamas, tad ir su dovanomis bus striuka. Tačiau, jeigu pajamos yra pakankamos ir oficialios, tuomet galima sakyti, buvote šiais metais geri – Kalėdų senelio sulauksite. Galite pasiskolinti pinigų dovanoms, ypač, jeigu žinote, kad trūksta tik nedidelės dalies iki puikaus pirkinio įsigijimo.

Kam? Šventinėms atostogoms

Vėlgi, paskolos be pajamų nėra suteikiamos, siekiant jus apsaugoti. Tad jeigu niekur nedirbate ir kitų oficialių pajamų neturite, vargu, ar reikėtų planuotis atostogas ir kelionę po užsienį iš skolintų pinigų. Tačiau yra visiškai priešingai, jeigu gerai dirbate ir uždirbate, o tam tikru metu pastebite, kad galite skolinis tą, ką reikia, ir tuomet leisti sau pasidžiaugti šventine kelione. Gal staiga buvo paskelbta puiki akcija, atpiginti bilietai, ir dabar jums prasideda pačios geriausios atostogos ir kelionės.

Kam? Kelionei į Lietuvą

Kai kuriems žmonėms greitieji kreditai padės įsigyti bilietą ne iš Lietuvos, o į Lietuvą. Tai labiausiai liečia emigravusius lietuvius, norinčius aplankyti šeimą ir draugus per šventes. Žinoma, tokios šventės yra visiems aktualios, todėl ir bilietai dėl didžiulio keleivių srauto yra žymiai brangesni. Taigi, reikia susitaikyti su tuo ir galvoti, kur prasimanyti daugiau pinigų. Viena iš opcijų, žinoma, ir bus kreditai internetu.

Kam? Naujųjų metų šventei

Jeigu yra planuojama didelė Naujųjų metų šventė, kur galbūt reikia tiesiog sumokėti nario mokestį nuo žmogaus, o per šventes ir taip nemažai išsileidote, kartais gali tekti kaip reikiant pratuštinti piniginę. Sulaukti kito atlyginimo padės greita paskola.

Skolintis ar nesiskolinti?

Apetitas kyla beaugant, ir kartais paskolos internetu turi būti įvertintos kritiškai. Tiksliau, jų skolinimosi priežastys. Kai kuriais atvejais tikrai verta pasiskolinti ir iš to gausite naudos, o kitais atvejais tiesiog atsisakyti nebūtinų poreikių. Visgi, skolinimasis yra atsakomybės reikalaujantis žingsnis. Štai atvejai, kuomet tiesiog geriau kažko atsisakyti ir pataupyti. Kam verčiau pataupyti per šventes:

  • Stalui ir skanumynams – juk brangiau nebūtinai ir geriau;
  • Nereikšmingoms dovanoms suaugusiems – taupant dovanomis tegul mėgaujasi tik tie, kas tiki Kalėdų seneliu, o jums verčiau vieni kitiems dovanoti gerumą ir artumą;
  • Alkoholiniams gėrimams – jie tikrai kainuoja, o juk Kalėdos yra šeimos, o ne alkoholio šventė;
  • Brangiems naujiems šventiniams drabužiams: niekas tikrai nepastebės, kad su šventine suknele jau buvote pasipuošę ir anksčiau.
  • Fejerverkams: pakaks ir tų, kuriuos susprogdins kiti.

Comments are closed.