renginiai klaipeda

Lankytinos vietos Klaipėdoje

Lankytinos vietos Klaipėdoje

Klaipėda yra vienas didžiausių Lietuvos miestų, kuris yra įsikūręs šalia Baltijos jūros. Dauguma žmonių sako, kad Klaipėda yra gana paprastas, tačiau pasakiškai gražus miestas. Nuostabios krantinės, sutvarkytos gatvės ir parkai. Šiame mieste yra daug vietų, kurias reikėtų aplankyti.

Pirmiausia, jei nuvyksite į Klaipėdą, nepraleiskite progos pasivaikščioti krantine ir pamatyti Klaipėdos uostą. Čia pamatysite milžiniškus krovininius laivus, nuostabius kruizinius laivus, daug keltų ir mažų katerių. Visuomet galėsite užsisakyti kelionę nedideliu laiveliu, kuris jus galės nuplukdyti iki kitos Klaipėdai svarbios vietos – Lietuvos jūrų muziejaus.

Lietuvos jūrų muziejaus apylinkės gali priblokšti savo grožiu, o įspūdžiai patirti jame išliks atmintyje visam gyvenimui. Iki šio muziejaus, nuo keltų sustojimo vietos, galima eiti pėsčiomis, tačiau yra ir kitų keliavimo būdų. Kai kurie žmonės renkasi kelionę nedideliu traukinuku, o kiti – gali pasivėžinti prabangia karieta. Lietuvos jūrų muziejuje pamatysite ruonius, delfinus, pingvinus ir begales žuvų rūšių. Taip pat galėsite susipažinti su seniai išnykusiomis rūšimis ir sužinoti daug kitų įdomybių. Čia vyksta įvairios parodos, kuriose eksponuojami įvairūs radiniai iš sudužusių laivų, nuostabios kriauklės ir laivybos detalės. Kai apžiūrėsite visus ar bent jau daugumą eksponatų, būtinai pasimėgaukite nuostabiu delfinų pasirodymu. Juos ypač mėgsta vaikai, tačiau suaugusiems tai yra ne ką prastesnė pramoga. Delfinų pasirodymai yra labai populiarūs ir mėgstami Lietuvos jūrų muziejaus lankytojų.

Klaipėdoje galite rasti įvairių pramogų parkų, kurie džiugins ir mažus ir didelius. Vienas tokių yra dinozaurų parkas. Kiekvienais metais jis pritraukia vis daugiau lankytojų iš visos Lietuvos ir užsienio šalių. Tai nuostabi patirtis visiems tiems, kurie domisi dinozaurais ar tiesiog nori pamatyti įspūdingą parką. Taip pat Klaipėdoje vykstą įvairūs koncertai, spektakliai, parodos, sporto varžybos ir kiti renginiai. Klaipėdos mieste ir jo apylinkėse vyksta įvairūs vasaros festivaliai ir gerai žinomos šventės. Visus renginius galėsite rasti laikraščiuose, spaudoje ar internete. Žinoma, patogiausias ir greičiausias būdas – tai paieška internete, nes suvedę raktažodį „renginiai Klaipeda“, rasite labai daug skelbimų ir specializuotų svetainių, kuriose galėsite dar greičiau surasti norimą informaciją apie šiame mieste vykstančius renginius.

Taigi, būtinai aplankykite Klaipėdą ir patirkite neišdildomų įspūdžių lankytinose miesto vietose.

Comments are closed.