Barmeno patarimai

Vieno geriausių pasaulio barmenų patarimas, praversiantis kiekvienam

  Vieno geriausių pasaulio barmenų patarimas, praversiantis kiekvienam

  Kaip tapti geriausiu? Įvertintu ir sėkmingu? Vienas geriausių pasaulio barmenų, prestižinio barmenų čempionato „WorldClass“ prizininkas, sako, jog tai nėra taip sunku, tiesiog reikia nepamiršti keleto taisyklių.

  Geriausio barmeno patarimaiAptarnavimo sektoriuje pradėjęs dirbti vos 16-os, šiandien iš Izraelio kilęs ArielLeizgold didžiuojasi keliomis dešimtimis skirtingų profesinių apdovanojimų ir nuolat keliauja, mokydamas savo amato jaunus barmenus. Beje, 2011-aisiais Ariel buvo įtrauktas į 50-ies įtakingiausių aptarnavimo sektoriaus žmonių sąrašą.

  Viešėdamas Lietuvoje ArielLeizgold pasidalino savo didžiausia profesinės sėkmės paslaptimi, kuri gali praversti ne tik tiems, kurie svajoja dirbti už baro bei stebinti klientus, tačiau ir kiekvienam, norinčiam tapti geriausiu.

  „Patarti tiems, kurie svajoja tapti geriausiais savo profesijoje – labai lengva. Pagauti savo sėkmę galime visi, tačiau sėkmė – klastingas paukštis. Dažnai klaidingai galvojame, kad sėkmė turi ateiti savaime. Taip tikrai nėra! Tam, kad ji tave aplankytų visų pirma turi labai daug ir sunkiai dirbti, turėti aiškų tikslą, planą, kaip šio tikslo sieksi, ir jo laikytis”, – teigia prestižinio barmenų čempionato „WorldClass“ prizininkas.

  ArielLeizgold juokauja, jog kuo daugiau jis dirba ir stengiasi, tuo labiau jam sekasi. Keliaudamas po pasaulį kaip vienas iš prestižinio barmenų čempionato „WorldClass“ ambasadorių Ariel sako supratęs, jog nėra vienos formulės, kuri padėtų tapti geriausiu savo profesijoje. Žmonės yra skirtingi, su skirtingais požiūriais į gyvenimą. Ir kiekvienas iš jų, kažkurią akimirką – gali būti geriausias. Svarbu to momento nepaleisti ir tvirtai jo laikytis.

  Barmeno profesija ir patarimai„Manau, kad kiekvienas tam tikru momentu gali būti geriausias. Kiekvienas gali būti geresniu nei kad buvo vakar. Viskas priklauso nuo to, ar esi pakankamai dėmesingas, kaip smarkiai stengiesi bei kaip stipriai mėgsti tai, ką darai. Juk galiausiai – mes visi tik žmonės“, – šypsodamasis sako iš Izraelio kilęs barmenas.

  Beje, Lietuvoje ArielLeizgold taip pat lankėsi pristatydamas prestižinį čempionatą „WorldClass“ ir dalindamasis patirtimi su mūsų šalies barmenais. Šis čempionatas šiemet Lietuvoje rengiamas pirmą kartą. Lietuvos „WorldClass“ finalas, kuriame susirungs dešimt kitus atrankinius kriterijus įvykdžiusių barmenų, vyks birželio 14 d. Rygoje. Trys geriausiai pasirodę – įgis teisę gegužės 15 d. susirungti Baltijos šalių finale bei laimėti teisę dalyvauti pasauliniame „WorldClass“ finale, kuris šiemet vyks Meksike.

  „WorldClass“ čempionatą Lietuvoje organizuoja UAB „Prike Lietuva“ – vieni pagrindinių aukštos kokybės alkoholinių gėrimų platintojų šalyje. 2005 m. įsteigta kompanija, bendradarbiaudama su didžiausiu pasaulyje alkoholinių gėrimų prekinių ženklų valdytoju „Diageo“, oficialiai atstovauja pasaulyje garsius alkoholinių gėrimų prekinius ženklus.

   

  Vieno geriausių pasaulio barmenų patarimas, praversiantis kiekvienam Kaip tapti geriausiu? Įvertintu ir sėkmingu? Vienas geriausių pasaulio barmenų, prestižinio barmenų čempionato „WorldClass“ prizininkas, sako, jog tai nėra taip sunku, tiesiog reikia nepamiršti keleto taisyklių. Aptarnavimo sektoriuje pradėjęs dirbti vos 16-os, šiandien iš Izraelio kilęs ArielLeizgold didžiuojasi keliomis dešimtimis skirtingų profesinių apdovanojimų ir nuolat keliauja, mokydamas savo…